Jump Rope Challenge

Jump Rope Challenge

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
15.06.2020
Europa:
16.06.2020
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
15.06.2020
Europa:
16.06.2020

Jump Rope Challenge - opis gry

Jump Rope Challenge to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch. Przez pewien czas był on udostępniany za darmo.

Rozgrywka - Jump Rope Challenge

Dalsza część tekstu pod wideo

Jump Rope Challenge nie jest grą w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale raczej aplikacją pomagającą przy ćwiczeniach. Tytuł został stworzony przez pracowników Nintendo podczas wykonywania pracy zdalnej w trakcie epidemii COVID-19 i przez kilka miesięcy był udostępniany nieodpłatnie wszystkim chętnym.

Rozgrywka, jeśli tak ją nazwać w tym przypadku, do skakania na skakance, a konkretniej: do symulowania tej czynności. W trakcie ćwiczenia korzystamy z dwóch joy-conów i ruszamy dłońmi dokładnie tak, jakbyśmy korzystali z prawdziwej skakanki. Skakać możemy do woli (a także robić sobie przerwę zatrzymując grę stosownym przyciskiem), przy czym zaznaczyć warto, że licznik wskazuje maksymalnie 1000 skoków i na tej liczbie się zatrzymuje.

Jump Rope Challenge nie oferuje różnych wariantów zabawy, choć skakać mogą dwie osoby razem - wówczas każda z nich korzysta z jednego joy-cona. Można też wytyczać sobie cele, ile skoków dziennie wykonać. 

Na marginesie wspomnieć warto, że po wykonaniu 100 skoków zmienia się obrazek tła. Oprócz tego możemy również modyfikować wygląd postaci występujących na ekranie. 

Wideo - Jump Rope Challenge

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper