Digimon All-Star Rumble

Digimon All-Star Rumble

5,1
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 4.3
X360 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Prope
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.11.2014
Europa:
14.11.2014
Producent:
Prope
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.11.2014
Europa:
14.11.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Digimon All-Star Rumble
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

4.5
Recenzja gry: Digimon All-Star Rumble
Pokaż kolejne recenzje

Digimon All-Star Rumble - opis gry

Digimon All-Star Rumble to bijatyka bazująca na popularnej marce Digimon wyprodukowana przez japońskie studio Prope i wydana przez Bandai Namco na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Gra uchodzi za duchowego spadkobiercę takich tytułów jak seria Digimon Rumble Arena z PlayStation i PlayStation 2.

Gra posiada fabułę, jednak jest ona przede wszystkim pretekstem do chwycenia za pada. Zorganizowany ma zostać turniej, tzw. Digimon Evolution Tournament, którego celem jest wyłonienie najsilniejszego digimona. Do wyzwania staje łącznie dwunastu uczestników z kilku serii anime, ale wkrótce okazuje się, że zawody są tylko przykrywką dla znacznie poważniejszej intrygi.

Pod względem rozgrywki gra przypomina nieco serię Super Smash Bros. od Nintendo. Grać możemy w trybie dla jednego gracza lub w multiplayerze umożliwiającym rywalizację czterem osobom jednocześnie. Starcia mają miejsce na niewielkich trójwymiarowych planszach, po których nasi podopieczni mogą się swobodnie przemieszczać (niektóre z nich posiadają ruchome elementy). System jest prosty - digimon może zadać słaby cios, mocny cios, odpalić atak długodystansowy (zużywa specjalny wskaźnik który nabijamy zadając celne uderzenia), bronić się lub ulotnić (nie ma tu jednak uników). Każdy ze stworków posiada też combosy, jednak są one wszystkie zaprogramowane, dlatego All-Star Rumble nie pozwala na wiele kreatywności w dziedzinie tworzenia własnych kombinacji.

Produkcja Prope posiada również szczątkowe elementy RPG. Gra pozwala bowiem na to, by podpinać specjalne karty podbijające parametry i oferujące naszym podopiecznym zestaw nowych umiejętności. Co warto dodać, digimony posiadają też dwie dodatkowe formy (formę digivolved i super form) znacznie potężniejsze od tych podstawowych. Podopieczni (bądź oponenci) są po ich włączeniu wyraźnie silniejsi i szybsi.

Wideo - Digimon All-Star Rumble

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper