Destroy All Humans! 2

Destroy All Humans! 2

7,5
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.6
XBOX 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
18 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.10.2006
Europa:
20.10.2006
Polska:
11.01.2007
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
18 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.10.2006
Europa:
20.10.2006
Polska:
11.01.2007

Destroy All Humans! 2 - opis gry

Destroy All Humans! 2 to gra action-adventure wyprodukowana przez Pandemic Studios i wydana przez THQ na PlayStation 2 i Xboxa. Tytuł, podobnie jak pierwowzór, pozwalał nam się wcielić w kosmitę Cryptosporidium 137, który toczył boje z Ziemianami.

Akcja toczy się osiem lat po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. W wyniku tamtych perypetii Cryptosporidium 137, w skrócie Crypto, zdobył kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi - zabił prezydenta i przejął dowodzenie nad siłami zbrojnymi. Zaniepokojony tym stanem rzeczy Związek Radziecki postanawia przedsięwziąć środki zaradcze. Najpierw niszczy statek-matkę armady kosmitów, a następnie wysyła do Ameryki agentów KGB mających wyeliminować ‘bohatera’. W tej sytuacji Crypto musi się bronić.

W trakcie rozgrywki odwiedzimy pięć miejscówek. Będzie to San Francisco, Londyn, Tokyo, Moskwa i baza na księżycu. Gameplay przypomina część pierwszą - poruszamy się po otwartych miastach, a radar informuje nas o celach i lokalizacji ważnych miejsc. Jako Crypto spotykamy na swej drodze oczywiście wielu namolnych przedstawicieli ludzkości, których można porozstawiać po kątach za pomocą pozaziemskiej technologii. Nasz podopieczny zmagania rozpoczyna z blasterkiem i jet packiem, ale z czasem ten arsenał staje się pokaźniejszy. Cudaczne wynalazki można dodatkowo modyfikować zbierając komórki Furotech poukrywane w różnych kątach albo będące nagrodą za wykonanie misji.

Crypto oprócz osiągnięć techniki może też korzystać z telekinezy, a także przejmować kontrolę na Ziemianami. Pozwala to spokojnie poruszać się po zaludnionych obszarach i czytać w myślach innych dzięki czemu zdobywamy różne przydatne informacje pozwalające radzić sobie z wytycznymi.

Oprócz singla gra posiada też tryb muliplyaer pozwalający kooperować dwóm graczom.

Wideo - Destroy All Humans! 2

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper