Defunct

Defunct

4,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
PS4 3.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Freshly Squeezed
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wyścigi
Premiery
Świat:
29.01.2016
Europa:
29.01.2016
Producent:
Freshly Squeezed
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wyścigi
Premiery
Świat:
29.01.2016
Europa:
29.01.2016

Defunct - opis gry

Defunct to gra action-adventure wyprodukowana przez niezależne szwedzkie studio Freshly Squeezed i wydana przez SOEDESCO. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Defunct

Akcja Defunct rozgrywa się w dalszej przeszłości. Ziemia została zdewastowana w następstwie pewnych wydarzeń i obecnie stanowi pustkowie, po którym walają się graty świadczące o dawnej obecności jakiejś cywilizacji. W produkcji Freshly Squeezed przejmujemy kontrolę nad niewielkim robotem, członkiem załogi statku kosmicznego krążącego nad powierzchnią planety celem gromadzenia użytecznych części. Robot przez przypadek jednak wypada za pokład i w efekcie trafia w bardzo niegościnne miejsce. Jego zadaniem jest dogonić statek, zanim ten opuści Ziemię. Osiągnięcie celu utrudniać mu jednak będzie stale szwankujący silnik.

Rozgrywka - Defunct

Defunct to dość oryginalna gra action-adventure. Nasz podopieczny, czyli robot, o którym była mowa wyżej, podąża przez pustkowia zniszczonej planety próbując dogonić statek kosmiczny, który go z niej zabierze. Problemem jest jednak wspomniany silnik, który regularnie sprawia problem. Można sobie z nim radzić zwłaszcza w jeden sposób - nie używając go. Przydaje się do tego funkcja Gravitize, która pozwala manipulować grawitacją na niewielkim obszarze wokół robota. Przykładowo sprawić, że będzie się on poruszał szybciej podczas zjeżdżania z góry, lub pozwoli zachować szybkość podczas pokonywania większego wzniesienia.

Sekcje ‘wyścigowe’ to jednak niejedyna atrakcja gry. Oprócz tego warto wspomnieć także o obecności epizodów bardziej ‘przygodowych’, podczas których musimy szukać przełączników pozwalających poczynić postęp.

Podczas rozgrywki możemy też zbierać znajdźki przypominające monety, które pozwalają odblokowywać nowe kolory i funkcje dla robota.

Wideo - Defunct

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper