Antigraviator

Antigraviator

7,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS4 10.0
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cybernetic Walrus
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Premiery
Świat:
06.06.2018
Europa:
06.06.2018
Producent:
Cybernetic Walrus
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Premiery
Świat:
06.06.2018
Europa:
06.06.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Antigraviator (PC)
5.5
Recenzja: Antigraviator (PC)
PC

Antigraviator - opis gry

Antigraviator to gra wyścigowa w konwencji future-racera wyprodukowana przez studio Cybernetic Walrus i wydana przez Iceberg Interactive. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a w późniejszym terminie ukazał się też na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja studia Cybernetic Walrus przywodzi na myśl kultowe serie WipEout i F-Zero. Słowem, mamy tu do czynienia z wyścigami futurystycznych superszybkich pojazdów rozgrywających się na początku XXIII wieku. Pod względem rozgrywki gra nie odstaje znacząco od innych podobnych tytułów. Nasz pojazd mknie przez tor z ogromną prędkością, którą można jeszcze zwiększyć przelatując przez specjalne strefy oferujące boosta. Hamulec działa na podobnej zasadzie jak w WipEout, pozwalając nam driftem wchodzić w zakręty (co wymaga szlifowania umiejętności). Do tego dochodzi też możliwość robienia beczek, dzięki czemu jesteśmy w stanie unikać pułapek i przeszkód (my także możemy je rozstawiać, lecz tylko w specjalnych miejscach) znajdujących się na torze, oraz korzystania z power-upów, jak rakiety czy miny.

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym trybem rozgrywki w Antigraviator jest kampania (Campaign). Przypomina ona tryby kariery z wielu innych gier wyścigowych. W jej trakcie bierzemy udział w różnych turniejach składających się z kilku wyścigów każdy - począwszy od tych łatwiejszych, a skończywszy na tych trudniejszych. Zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej nagradzane jest dużą liczbą kredytów i odblokowaniem kolejnych, tym razem bardziej wymagających turniejów. Kredyty otrzymujemy także za drugie i trzecie miejsce, zaś za zarobione pieniądze możemy modyfikować swój pojazd (zarówno wygląd, jak i osiągi). Poza kampanią dostępny jest także szybki wyścigi, multiplayer (w wariancie lokalnym na podzielonym ekranie i sieciowym), a także sieciowe rankingi z najlepszymi czasami graczy z całego świata.

Wideo - Antigraviator

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper