Danger Zone 2

Danger Zone 2

3,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.0
XONE -
PC 2.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Three Fields Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Premiery
Świat:
13.07.2018
Europa:
13.07.2018
Producent:
Three Fields Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi
Premiery
Świat:
13.07.2018
Europa:
13.07.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Danger Zone 2 (PS4)
4.0
Recenzja: Danger Zone 2 (PS4)
PS4 XONE PC

Danger Zone 2 - opis gry

Danger Zone 2 to kontynuacja zręcznościowej gry samochodowej przygotowanej przez Three Fields Entertainment, czyli byłych deweloperów z Criterion Games. Tytuł trafił jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Druga część Danger Zone bazuje na założeniach pierwszej części, która z kolei czerpała garściami z trybu Crash, który pojawiał się w serii Burnout. Rozgrywka polegała w nim na doprowadzeniu do możliwie jak najbardziej efektownej kraksy na ruchliwych ulicach dużych miast. Tutaj wygląda to bardzo podobnie, choć twórcy nie omieszkali usprawnić formuły. Po pierwsze, kwestie dotyczące estetyki. Tym razem jeździmy po prawdziwych ulicach, a nie po czymś, co przypominało zamknięty ośrodek badawczy lub coś w tym rodzaju. Po pierwsze, drogi (plansze) są dłuższe (większe). Zanim dojedziemy to tzw. strefy niebezpieczeństwa, gdzie sprokurujemy wypadek, mamy możliwość wykonania różnych czynności mogących poprawić nasz wynik punktowy, np. zdemolować zaparkowane po drodze samochody.

W głównym wariancie rozgrywki twórcy przygotowali dwadzieścia sześć wyzwań, które zabierają nas w różne zakątki świata. Każdy level stawia przed nami jakąś wytyczną, jak zdobycie konkretnej liczby punktów. Po ich zaliczeniu jesteśmy oceniani. W trakcie zadań korzystamy z ośmiu pojazdów (fikcyjne modele), np. sedana, ciężarówki, taksówki (szalonej taksówki nawiązującej do popularnej w swoim czasie serii Segi) czy bolidu Formuły 1.

Po zaliczeniu głównych zadań na co najmniej brąz odblokowujemy dodatkowe wyzwania, które polegają już na wykręcaniu czasów, sprawiając tym samym, że Danger Zone 2 bliżej do gry wyścigowej.

Produkcja Three Fields nie posiada multiplayera, ale zamiast tego zaimplementowano w niej sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Wideo - Danger Zone 2

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper