Rock of Ages II: Bigger and Boulder

Rock of Ages II: Bigger and Boulder

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 7.0
NS -
PC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
ACE Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.08.2017
Europa:
28.08.2017
Producent:
ACE Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.08.2017
Europa:
28.08.2017

Rock of Ages II: Bigger and Boulder - opis gry

Rock of Ages II: Bigger and Boulder to gra strategiczna typu tower defense wyprodukowana przez chilijskie studio ACE Team i wydana przez Atlus. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rock of Ages II, podobnie jak pierwsza część, stanowi unikalne podejście do gatunku tower defense. Rozgrywkę można podzielić na dwie części, choć ostatecznym celem jest sforsowanie zamku nieprzyjaciela. Pierwsza część to przygotowywanie zasieków mających chronić przed ofensywą nieprzyjaciół. Mogą to być np. różnego rodzaju budynki, katapulty czy zwierzęta. Obiekty można jednak stawiać tylko w określonych miejscach, a poza tym potrzebujemy do tego pieniędzy (zarabianych w trakcie rozgrywki). Jeśli natomiast o natarcia chodzi, to w ich trakcie przejmujemy kontrolę nad wielkim głazem demolującym lub omijającym, to co znajduje się na jego drodze. Możliwości głazu można dodatkowo zwiększyć rozmaitymi dopałkami, jeśli mamy odpowiednią ilość pieniędzy. W grze pojawiają się różne typy głazów/kul posiadające inne parametry odpowiadające za siłę, szybkość czy ilość energii (bo głazy nie są niezniszczalne). Dla przykładu balon nie jest wytrzymały, ale może wysoko skakać, z blok (Block of Ages) dysponuje iście niszczycielską siłą, ale bardzo trudno jest go kontrolować.

Gra posiada tryb fabularny (War), w którym odwiedzamy plansze inspirowane epokami historycznymi czy obrazami (jak “Gwiaździsta noc” Van Gogha). Oprócz tego przygotowano też inne: Obstacle Course, w którym pokonujemy tor z przeszkodami (kontrolując głaz), oraz Time Trial, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, próbujemy wykręcić jak najlepszy czas. Ten ostatni tryb oferuje sieciowe rankingi, pozostałe zaś dają możliwość kooperacji lub rywalizacji z innymi graczami.

Wideo - Rock of Ages II: Bigger and Boulder

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper