Danger Zone

Danger Zone

3,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 3.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Three Fields Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
30.05.2017
Europa:
30.05.2017
Producent:
Three Fields Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
30.05.2017
Europa:
30.05.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Danger Zone (PS4)
7.0
Recenzja: Danger Zone (PS4)
PS4

Danger Zone - opis gry

Danger Zone to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez studio Three Fields Entertainment założone przez byłych pracowników Criterion, twórców serii Burnout. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4.

Danger Zone stara się być następcą serii Burnout, a konkretnie trybu Crash Mode. W produkcji Three Fields Entertainment nie ma wyścigów, ani nawet multiplayera (zamiast tego dostępne są za to sieciowe rankingi). Akcja nie rozgrywa się na ulicach miast, ale w zamkniętym pomieszczeniu, gdzie generowane są ulice oraz poruszające się po nich licznie samochody. Sprawia to, że warunki są o wiele bardziej zróżnicowane niż miało to miejsce w przypadku burnoutowego Crash Mode.
 
Twórcy przygotowali dwadzieścia leveli (nie licząc tutoriala). Rzecz polega na tym, aby doprowadzić do możliwie jak najbardziej spektakularnej kraksy. Aby osiągnąć cel, należy wziąć pod uwagę różne czynniki. Po pierwsze, musimy zebrać porozmieszczane na trasie przejazdu żetony. Istnieją trzy rodzaje żetonów (brąz, srebro, złoto), które dostarczają różnej liczby punktów. Po drugie, należy robić użytek z mechaniki zwanej Smashbreakers. Po rozbiciu pewnej liczby samochodów i zgarnięciu power-upa możemy doprowadzić do eksplozji naszego pojazdu. Pozwala to przede wszystkim zwiększyć zniszczenia, ale to nie wszystko. Autem można bowiem sterować gdy jest w powietrzu, co na późniejszych etapach jest bardzo istotne. I po trzecie - przy niektórych wyzwaniach musimy też manipulować ruchem ulicznym, np. sprawić, aby samochody zjechały w bardziej ‘stosowne’ i odpowiadające nam miejsce.
 
Żeby zaliczyć poziom należy zdobyć przynajmniej brązową nagrodę (najlepsza jest platynowa). Przejście całości zajmuje mniej więcej dwie godziny.

Wideo - Danger Zone

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper