Dance Evolution

Dance Evolution

6,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2010
Europa:
10.11.2010

Dance Evolution - opis gry

Dance Evolution (DanceMasters w USA) to gra muzyczna (taneczna) wyprodukowana i wydana przez firmę Konami. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie 360 i do działania wymagał posiadania sensora ruchu Kinect. Za jego stworzenie odpowiadali twórcy serii Dance Dance Revolution.

Dance Evolution na dobrą sprawę jest bardzo podobne do innych gier muzycznych/tanecznych stworzonych z myślą o możliwościach, jakie daje sensor ruchu Kinect. Produkcja Konami posiada jednak ścieżkę dźwiękową, której styl czerpie garściami z Dance Dance Revolution, czyli j-popu i techno, a nie popularnych popowych piosenek okupujących szczyty list przebojów w zachodnich krajach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia, jak na grę muzyczną przystało, są proste. Na środku ekranu znajduje się tancerz, tancerka (do wyboru) lub nasza skromna osoba, a my musimy zwracać uwagę na pojawiające się wokół niego/niej symbole informujące, jaki ruch mamy wykonać. Są to na przykład kółeczka pojawiające się przy rękach i nogach, do których należy sięgnąć, są to zielone sylwetki wskazujące jaką mamy przybrać pozę, czy też smugi ze strzałkami pokazujące jaki ruch ręką wykonać. Na niższych stopniach trudności nie wszystkie z nich się pojawiają, co innego na wyższych gdzie naprawdę mamy szansę się wykazać. O postępach (lub ewentualnie ich braku) informuje specjalny wskaźnik znajdujący się w rogu ekranu. Jego kawałek zostaje uszczknięty jeśli popełnimy błąd. Pod koniec tańca otrzymuje notę w zależności od tego, jak nam poszło.

Dance Evolution jest dość ubogie w tryby. Grać możemy samemu (gra nie posiada trybu treningowego) lub w multiplayerze - dostępny jest zarówno wariant lokalny, jak i sieciowy. Rywalizacja może się odbywać z udziałem czterech osób, choć jednocześnie tańczyć mogą tylko dwie.

Wideo - Dance Evolution

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper