Just Dance 2015

Just Dance 2015

7,0
7 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE 8.0
Wii U 5.5
PS3 -
X360 9.0
Wii -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.10.2014
Europa:
23.10.2014
Polska:
23.10.2014
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.10.2014
Europa:
23.10.2014
Polska:
23.10.2014

Just Dance 2015 - opis gry

Just Dance 2015 to gra muzyczna (rytmiczna) wyprodukowana i wydana przez Ubisoft na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Wii i Wii U. Wersja na 2015 rok była w sumie szóstą odsłoną bardzo popularnej serii francuskiego koncernu.

Just Dance 2015, jak głosił sam producent/wydawca, jest najbardziej wypchaną contentem częścią serii. W grze do naszej dyspozycji oddano ponad czterdzieści kawałków oraz liczne warianty zabawy. Jeśli chodzi o piosenki, to mamy tu do czynienia nie tylko ze współczesnymi hitami, ale też utworami pamiętającymi minione dekady, np. lata 60.

 

Podczas rozgrywki musimy powtarzać ruchy widoczne na ekranie. Jeśli idzie nam dobrze, zdobywamy punkty. Gra korzysta z kontrolerów ruchowych i, tam gdzie się da, z kamer (mamy do wyboru jedno lub drugie). Na PS3 i PS4 potrzebny nam będzie PS Move, na Wii U Wiilot, a na Xboxach sensor ruchu Kinect.

 

Gra oferuje sporo atrakcji pod postacią różnych wariantów rozgrywki i opcji. Do Just Dance 2015 powracają oczywiście tryby pozwalające nam np. tańczyć bez żadnych zmian zasad lub z jakimiś elementami uatrakcyjniającymi zmagania, ale poza tym pojawiają się zupełnie nowe patenty wprowadzone przez twórców. Nacisk, jak sami mówili, został położony na funkcje społecznościowe. I tak w Community Remix możemy nagrać nasz występ i opublikować go w sieci (podobnie działa Autodance pozwalający dzielić się krótkimi filmikami nagrywanymi losowo), w Challenge Mode można rzucić rękawice innym graczom bez konieczności bycia online cały czas, Just Dance Wall pozwala dzielić się statystykami i dotychczasowymi osiągnięciami, World Dance Floor to swoista kariera (możemy w nim rywalizować z graczami z różnych stron świata i dołączać do ekip tanecznych), a Karaoke to po prostu karaoke - staramy się jak najlepiej zaśpiewać konkretny kawałek. Dodać warto, że w przypadku Wii U dochodzi unikalny Party Master Mode, w którym osoba z GamePadem tworzy wyzwania pozostałym.

 

Premierze gry towarzyszyło także udostępnienie aplikacji Just Dance Now, która wprowadza kolejne ciekawe możliwości. Umożliwia ona mianowicie grę dużej liczbie osób jednocześnie, przeglądanie statystyk oraz nagrywanie materiałów video i dzielenie się nimi na serwisach społecznościowych.

Wideo - Just Dance 2015

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper