DOOM II RPG

DOOM II RPG

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fountainhead Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   RPG
Premiery
Świat:
23.11.2009
Europa:
23.11.2009
Producent:
Fountainhead Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   RPG
Premiery
Świat:
23.11.2009
Europa:
23.11.2009

DOOM II RPG - opis gry

DOOM II RPG jest to mieszanka strzelaniny z perspektywy pierwszej osoby oraz RPG wyprodukowana przez Fountainhead Entertainment we współpracy z id Software i wydana przez EA Mobile 23 listopada 2009 na urządzenia mobilne Java ME, 11 grudnia 2009 na Blackberry, 21 grudnia 2009 na Brew, 1 stycznia 2010 na Windows Phone i 8 stycznia 2010 na urządzenia mobilne z iOS.

Produkcja jest odsłoną znanej serii przeznaczoną na niektóre urządzenia mobilne i w odróżnieniu od niej łączy cechy strzelaniny oraz RPG. Dodatkowo walka odbywa się w systemie turowym i jest położony większy nacisk na opowieść. Gracz eksploruje więc typowe dla DOOM-a środowisko i walczy tam z przeciwnikami zarówno z głównych odsłon serii jak i tych przeznaczonych specjalnie dla tej produkcji. Deweloper zdecydował się na dodanie poziomu istot, który to można poznać po ich kolorze, a ponadto pojawiły się inne unikatowe bronie. W porównaniu do poprzedniej odsłony zdecydowano się na zaaplikowanie podziału na klasy (wśród jednej z postaci do wyboru jest potomek głównego protagonisty serii Wolfenstein). Gracz może zapoznać się z tą produkcją oraz zmianami jedynie w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Fabularnie historia ma miejsce rok po wydarzeniach z DOOM RPG. Bohater zostaje wysłany (wraz z dołączonymi nagle naukowcami) na księżyc Ziemi, gdzie doszło do nagłego ataku ze strony pewnych potworów. Zadaniem wysłanej ekipy jest sprawdzić, co się tak naprawdę wydarzyło. 

Wideo - DOOM II RPG

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper