DEXED

DEXED

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ninja Theory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
26.09.2016
Europa:
26.09.2016
Producent:
Ninja Theory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
26.09.2016
Europa:
26.09.2016

DEXED - opis gry

DEXED to strzelanina wyprodukowana i wydana przez studio Ninja Theory znane z takich gier jak DmC: Devil May Cry, Enslaved: Odyssey to the West czy Heavenly Sword. Tytuł początkowo pojawił się na komputerach i został stworzony z myślą o goglach VR (HTC Vive), ale później przygotowano wersję na PlayStation VR.

DEXED inspirowane jest takimi grami jak Ikaruga czy seria Panzer Dragoon. Produkcja Ninja Theory jest bardzo krótka. Na przejście czekają tu cztery levele, każdy bazujący na jakimś innym motywie. Jest to dżungla, level podwodny, ognisty oraz lodowy. Kampanię wieńczy starcie z wielką ośmiornicą. Średnio zaliczenie jednej planszy zajmuje kilka minut. Całość można więc ukończyć jakieś w dwadzieścia, trzydzieści minut.

Dalsza część tekstu pod wideo

Sterowanie jest przy tym bardzo proste - jedną ręką ciskamy pociski lodowe, drugą - ogniste. Po wciśnięciu spustu poruszamy kursorem celem namierzenia nieprzyjaciela, po czym go puszczamy, aby odpalić atak. To, którego pocisku użyjemy, jest nie bez znaczenia. Niewłaściwy ruch może sprawić, że przeciwnik wyjdzie z kontratakiem. Jeśli w takim przypadku trafi nas pocisk ognisty, nasze punkty zaczną topnieć, jeśli lodowy - ich licznik zostanie na pewien czas zablokowany. Nie jesteśmy jednak w takiej sytuacji całkowicie bezbronni, bowiem dysponujemy także tarczą.

Grać możemy na trzech stopniach trudności. Żywotność DEXED wydłużają również sieciowe rankingi, w których znajdziemy najlepsze wyniki graczy z całego świata (Global) lub naszych znajomych (Friends).

Wideo - DEXED

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper