Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001

Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.11.2019
Producent:
Sega
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.11.2019

Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 - opis gry

Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 to kolekcja trzech zremasterowanych gier z serii Virtual-On. Za jej produkcję i wydanie odpowiadała Sega. Składanka ukazała się na PlayStation 4.

Składanka Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001 zawiera trzy gry:

Cyber Troopers Virtual On

W Cyber Troopers Virtual On walki odbywają się z udziałem dwóch mechów, które nazywa się tutaj Virtuaroidami. Do dyspozycji mamy cały arsenał - broń palną, broń białą, bomby, granaty, specjalne techniki i inne. Podobnie jak w tradycyjnych bijatykach, naszym celem jest pokonanie przeciwnika w dwóch albo trzech rundach. Do wyboru jest osiem robotów oraz dziesięć trójwymiarowych aren, na których rozgrywają się potyczki. Każda posiada jakieś unikalne cechy i pułapki. Głównym trybem zabawy jest kampania poprzedzona treningiem.

Cyber Troopers Virtual-On: Oratorio Tangram M.S.B.S. Ver. 5.66

W Oratorio Tangram, podobnie jak w pierwowzorze, do walki stają dwa mechy. Jest ich tu kilkanaście, każdy posiada jakieś wady i zalety, sprawiając, że rozgrywka jest bardzo dobrze zbalansowana. Virtuaroidy posiadają do dyspozycji trzy rodzaje broni. Dwie podstawowe znajdują się pod oboma triggerami, trzecią -- tą najpotężniejszą -- odpala się wciskając oba przyciski jednocześnie. Rozgrywkę mogą urozmaicać różne warianty i ustawienia. Gracz może na przykład włączyć mgłę utrudniająca orientację w terenie albo walczyć tylko przy użyciu broni krótkodystansowej. Pojedynki generalnie są tu bardzo dynamiczne (60 klatek na sekundę) oraz wymagają właściwego podejścia - nie ma mowy o bezrefleksyjnym mashowaniu.

Cyber Troopers Virtual-On Force

Gra ukazała się pierwotnie na automatach i Xboxie 360 tylko w Japonii. W odróżnieniu od ww. gier w Virtual-On Force rywalizują cztery osoby - po dwie w jednym zespole. System walki został z tego powodu uproszczony względem wcześniejszych odsłon cyklu.

Nowości

Wszystkie trzy gry to wierne reedycje, lecz wprowadzają one też kilka współczesnych rozwiązań i udogodnień. Przede wszystkim jest to sieciowy multiplayer i opcje umożliwiające organizowanie lig, turniejów itd.

Gry korzystają z Twin Sticka firmy Tanita, kontrolera wyprodukowanego specjalnie z myślą o serii Virtual-On.

Wideo - Cyber Troopers Virtual-On Masterpiece 1995-2001

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych