Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy

Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PS5 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
B.B. Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
05.11.2021
Producent:
B.B. Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
05.11.2021

Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy - opis gry

Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy to gra akcji wyprodukowana przez B.B. Studio i wydana przez Bandai Namco. Tytuł ukazał się na konsolach PS4 i PS5.

Fabuła - Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy

W odróżnieniu od poprzednich odsłon serii Battle Operation w Code Fairy mamy do czynienia z większym naciskiem na fabułę, która była udostępniona w częściach (przypominając tym samym serial anime). Opowieść kręci się wokół pierwszego eksperymentalnego oddziału organizacji Zeon złożonego wyłącznie z pilotów płci żeńskiej. Główną bohaterką jest jego liderka Alma, energiczna i pełna determinacji dziewczyna. Rzecz rozgrywa się podczas wyniszczającego konfliktu pochłaniającego coraz większą liczbę ofiar.

Rozgrywka - Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy

Schemat rozgrywki jest następujący: najpierw oglądamy scenki fabularne, potem przygotowujemy do walki naszego mecha, a na końcu wykonujemy misję. Do dyspozycji mamy rozmaite części i maszyny. Ich odpowiedni dobór pozwala łatwiej uporać się z niektórymi wytycznymi.

Zadania bywają różne, lecz przeważnie sprowadzają się do eliminowania kolejnych fal nieprzyjaciół. Nasza podopieczna można korzystać z rozmaitych broni, zarówno tej palnej, jak i służącej do starć w zwarciu, a pomiędzy nimi można się swobodnie przełączać w zależności od potrzeby. Na uwagę zasługuje fakt, że o ile amunicja nie stanowi problemu, o tyle jej przeładowywanie trwa stosunkowo długo, dlatego należy liczyć się z każdym pociskiem. Po wykonania misji jesteśmy oceniani. Im lepiej nam pójdzie, tym atrakcyjniejsze nagrody do kustomizacji mecha otrzymamy. 

Wideo - Mobile Suit Gundam: Battle Operation Code Fairy

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych