Cubemen 2

Cubemen 2

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
3 Sprockets
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.09.2014
Europa:
04.09.2014
Producent:
3 Sprockets
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.09.2014
Europa:
04.09.2014

Cubemen 2 - opis gry

Cubemen 2 to gra strategiczna rozgrywająca się w czasie rzeczywistym wyprodukowana przez niezależne studio 3 Sprockets i wydana przez Nnooo. Tytuł ukazał się na Wii U, gdzie w sporym stopniu korzystał z funkcji konsoli, oraz na komputerach osobistych.

Rozgrywka - Cubemen 2

Cubemen 2, podobnie jak poprzednika, cechuje voxelowy styl graficzny przywodzący na myśl Minecraft i pochodne tytuły.

Wersja na Wii U wymaga posiadania GamePada, korzystając z ekranu dotykowego i zwykłych przycisków. Touchscreen służy do zaznaczanie jednostek i wskazywania im celu na mapie, a przyciskami wpływamy na kamerę itd. Na PC używamy z kolei interfejsu, którego wygląd przypomina inne RTS-y.

Najważniejsze są oczywiście bitwy, które rozgrywają się na dwudziestu różnych planszach. Poszczególne klockowate ludki posiadają tu swoje klasy, a co z tym idzie unikalne dla siebie uzbrojenie. Wraz z kolejnymi zabitymi nieprzyjaciółmi otrzymujemy kasę, którą możemy przeznaczyć na zakup nowych jednostek i innych dóbr.

Produkcja 3 Sprockets oferuje różne warianty zabawy, zarówno w singlu, jak i multiplayerze. W singlu mamy dwa tryby: Defense i Rescue. W tym pierwszym próbujemy obronić własną bazę, a w drugim ochraniamy cywilów których kontroluje sztuczna inteligencja. W multi natomiast do naszej dyspozycji oddano pięć opcji. Jest to Skirmish (zwyczajna jatka bez żadnej filozofii), Capture the Flag (wiadomo), King of the Hill (walka o terytorium), Defector (otrzymujemy niewielką liczbę jednostek, ale możemy kontrolować pokonanych przeciwników) oraz Territory (nasze jednostki starają się zająć jak największą część mapy). Równocześnie mogą walczyć maksymalnie cztery ekipy.

Poza powyższym Cubemen 2 posiada także edytor poziomów pozwalający tworzyć własne plansze i dzielić się nimi przez internet.

Wideo - Cubemen 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper