Cube Creator X

Cube Creator X

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big John Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.04.2018
Europa:
14.11.2019
Polska:
14.11.2019
Producent:
Big John Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.04.2018
Europa:
14.11.2019
Polska:
14.11.2019

Cube Creator X - opis gry

Cube Creator X to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Big John Games i wydana przez Arc System Works. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch.

Cube Creator X to rozbudowana o dodatkową zawartość nowa wersja Cube Creator DX, gry wydanej pierwotnie na Nintendo 3DS. Produkcja Big John Games czerpie garściami z niezwykle popularnego Minecrafta, czego najlepszym dowodem voxelowa oprawa graficzna i świat skonstruowany z sześcianów, ale poza tym dodaje też trochę od siebie.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki. W porównaniu z pierwowzorem najważniejszym novum jest dodanie trybu przygodowego, czyli tryb Adventure Mode, który nasze poczynania wtłacza w pewne fabularne ramy. Zabawa przypomina standardowe gry RPG. Nasza postać wyrusza w świat i napotyka rozmaitych NPC-ów, wykonując dla nich zadania. Z czasem zdobywa też specjalne tablice, dzięki którym jest w stanie dotrzeć do nowych światów/biomów.

Pozostałe tryby to także Plaza, gdzie możemy umieścić nasze dzieła lub pobierać owoce prac innych (mogą to być np. skórki lub lokacje); Stage Creator, gdzie możemy tworzyć własne światy i poziomy, a następnie ustalać w nich zasady według własnego widzimisię; Creation bazujący na podobnych założeniach co Stage Creator, tyle że bez ‘przeszkadzajek’ w postaci zwierząt i przeciwników odwracających uwagę od budowania, oraz Customisation, w którym tworzymy własną postać. Gra, warto dodać, posiada tryb multiplayer (wariant zarówno lokalny jak i sieciowy) dla maksymalnie czterech osób.

Względem oryginału z 3DS-a poprawiono także oprawę graficzną oraz dodano szereg narzędzi i innych gameplayowych atrakcji znacząco poszerzających nasze możliwości podczas zabawy.  

Wideo - Cube Creator X

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper