Boom Blox

Boom Blox

6,8
5 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Los Angeles
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.07.2008
Europa:
09.05.2008
Polska:
09.05.2008
Producent:
EA Los Angeles
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
17.07.2008
Europa:
09.05.2008
Polska:
09.05.2008

Boom Blox - opis gry

Boom Blox to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na Wii. Przy jego projektowaniu brał udział znany amerykański reżyser Steven Spielberg.

Boom Blox, jak głosiły hasła promocyjne, to połączenie Jengi, Duck Hunt, Breakouta oraz Lego. Rozgrywka stawia nacisk na zręczność i wymaga zdolności szybkiego analizowania sytuacji oraz rozwiązywania problemów. Produkcja Electronic Arts robi użytek z funkcji kontrolera ruchowego. Za jego pomocą manipulujemy piłkami, kulami do kręgli, laserami i wężami ogrodowymi by przewracać konstrukcje zbudowane z bloków. Możemy także, tu kłania się Jenga, wyjmować poszczególne ich elementy w ten sposób, żeby nie zburzyć całości.

Bloki oczywiście bywają różne - mogą posiadać różną wartość (informuje o tym cyfra na nich), wybuchać po kontakcie z czymkolwiek, znikać, być zbudowane z drewna lub stali lub być diamentem. Z każdym z nich należy się rzecz jasna obchodzić inaczej. Każdy ma swoją wagę i innego rodzaju właściwości.

Boom Blox posiada kilka wariantów rozgrywki. Najważniejsze to Explore i Adventure. W Explore mamy do czynienia z rozmaitymi wyzwaniami, natomiast Adventure to tutejszy tryb fabularny. Oba oferują łącznie ponad trzysta poziomów. Do tego dochodzi także Party, czyli multiplayer dla maksymalnie czterech osób, w którym znajdziemy i rywalizację, i kooperację, oraz Create, tj. edytor leveli. Stworzonymi w ten sposób dziełkami możemy się następnie dzielić przez internet. Co jednak warto dodać, nie wszystkie funkcje edytora są dostępne od początku. Wiele z nich musimy dopiero odblokować w trybie Explore.

Wideo - Boom Blox

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper