Crash Bash

Crash Bash

7,5
123 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eurocom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Śr. czas:
28 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.11.2000
Europa:
01.12.2000
Producent:
Eurocom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Śr. czas:
28 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.11.2000
Europa:
01.12.2000

Crash Bash - opis gry

Crash Bash to produkcja z gatunku party games wyprodukowana przez Eurocom i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation. Tytuł składał się z kilku minigier, w których udział brali bohaterowie znani z serii Crash Bandicoot. Za ich projekt odpowiadał Mark Cerny, późniejszy główny architekt PlayStation 4.

Przy Crash Bash mogą bawić się maksymalnie cztery osoby, choć jeśli nie mamy znajomych pod ręką nic nie stoi na przeszkodzie, by grać samemu. Głównym trybem jest Adventure Mode, w którym wszystko kręci się wokół rywalizacji sił dobra i zła. Na przejście czeka 28 poziomów, podczas których musimy zdobyć odpowiednią ilość trofeów oraz świecidełek. Podobnie jak w platformerach z serii Crash Bandicoot, także i tutaj mamy do dyspozycji Warp Roomy, z których wybieramy następne wyzwania. Po ich zaliczeniu odblokowujemy walkę z bossem, wygrana zabiera nas do kolejnego Warp Roomu.

Twórcy przygotowali łącznie osiem minigier. W Ballistix zadanie polega na odbijaniu stalowych kulek specjalnymi pojazdami i wbijaniu ich do bramek przeciwnika, w Pogo Pandemonium należy przejąć możliwie najwięcej kwadratowych pól skacząc po planszy, Crate Crush to starcia, w których trzeba wykorzystywać wybuchowe skrzynki, w Polar Push usiłujemy wyrzucić oponenta z planszy dosiadając niedźwiedzia polarnego, w Tank Wars walczymy przy użyciu czołgów próbując odstrzelić nieprzyjaciół, Crash Dash to wyścigi, a w ostatniej konkurencji -- Medieval Mayhem -- niszczymy wyznaczone cele.

W grze pojawiają się różne postacie z serii Crash Bandicoot. Oprócz znanych bohaterów poprzednich gier (np. Crash, Coco, Neo Cortex, Nitrus Brio, Dingodile, Tiny Tiger) występują tu też zupełnie nowe twarze. Postacie w Crash Bash można podzielić na cztery rodzaje - każdy z nich posiada unikalne umiejętności przydające się w jakiś sposób podczas zmagań.

Wideo - Crash Bash

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper