Corpse Party Blood covered: …Repeated fear.

Corpse Party Blood covered: …Repeated fear.

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mages.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.02.2020
Producent:
Mages.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.02.2020

Corpse Party Blood covered: …Repeated fear. - opis gry

Corpse Party Blood covered: …Repeated fear. to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez studio Mages. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch i PS4. Był on wzbogaconą o nową zawartość wersją Corpse Party wydanego pierwotnie na 3DS-ie.

Fabuła - Corpse Party Blood covered: …Repeated fear.

Grupa uczniów szkoły średniej oraz ich nauczyciel po odprawieniu na pozór niewinnego rytuału znalezionego w internecie przenosi się do budynku starej, opuszczonej szkoły. Szybko wychodzi na jaw, że znajduje się on w innym wymiarze, a jego istnienie podtrzymuje złość ofiar zabitych trzydzieści lat wcześniej w wyniku pewnego zdarzenia. W tej sytuacji bohaterowie muszą przeszukać budynek, zważając na wiele niebezpieczeństw wynikających z jego paranormalnej natury, i w miarę możliwości znaleźć sposób na to, by wydostać się z pułapki.

Rozgrywka - Corpse Party Blood covered: …Repeated fear.

Corpse Party z powodzeniem można by nazwać survival-horrorem, choć grę na tle innych tytułów z tego gatunku wyróżnia kamera zawieszona nad miejscem akcji oraz postacie wykonane w stylu chibi (nie oznacza to jednak że gra nie jest krwawa, wręcz przeciwnie). Przeczesując kolejne pomieszczenia odnajdujemy przedmioty, których możemy użyć w różnych sytuacjach. Co warto zaznaczyć, nie ma tu walki. Nasi podopieczni w razie czego muszą uciekać albo podejmować (za naszą sprawą) właściwe decyzje. O stanie ich zdrowia informują punkty HP.

Gra podzielona jest na pięć rozdziałów, a każdy z nich koncentruje się na innej postaci. Co więcej, dostępne są też bonusowe rozdziały (tych jest dziesięć), które należy odblokować spełniając odpowiednie warunki. Corpse Party posiada również kilka zakończeń. To, które zobaczymy, zależy od naszych poczynań w trakcie rozgrywki. Tylko jedno z nich jest jednak kanoniczne.

Nowości - Corpse Party Blood covered: …Repeated fear.

Nowa wersja Corpse Party oferuje nowy rozdział i voice-acting w scenach, w których do tej pory go nie było. Poza tym uwspółcześniono również oprawę audiowizualną.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper