A-Train: All Aboard! Tourism

A-Train: All Aboard! Tourism

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Artdink
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Ekonomiczna
Premiery
Świat:
12.03.2021
Europa:
12.03.2021
Producent:
Artdink
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   Ekonomiczna
Premiery
Świat:
12.03.2021
Europa:
12.03.2021

A-Train: All Aboard! Tourism - opis gry

A-Train: All Aboard! Tourism to gra strategiczna wyprodukowana i wydana przez japońskie studio Artdink. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch i PC. Pozwalał on graczom wcielić się w szefa przedsiębiorstwa transportowego.

Rozgrywka - A-Train: All Aboard! Tourism

All Aboard! Tourism to kolejna odsłona serii, która pierwsza część ukazała się jeszcze w połowie lat 90. W produkcji Artdink wchodzimy w buty szefa przedsiębiorstwa transportowego. Wbrew temu, co zdaje się sugerować nazwa, do dyspozycji mamy nie tylko koleje, ale i autobusy (pojazdy da się dodatkowo kustomizować), a oprócz tego na względzie musimy mieć całą infrastrukturę: drogi, linie kolejowe, dworce etc. Na tym zresztą nie koniec. W trakcie rozgrywki zajmujemy się również szeregiem innych obowiązków: działalnością mniejszych spółek, kampaniami reklamowymi czy dbaniem o zrównoważony budżet.

Najważniejszym wariantem rozgrywki jest kampania. Do wyboru mamy trzy stopnie trudności. W zależności od podjętej decyzji wpływa to na początkową renomę i popularność naszej firmy, co ułatwia lub utrudnia zmagania. W trakcie zmagań przychodzi nam działać w różnych epokach geograficznych i na różnych terenach (ich cechy mają oczywiście przełożenie na poziom trudności). Gra wyznacza nam wytyczne do wykonania, przy czym zaznaczyć warto, że możemy je realizować w dowolnej kolejności. Motywy produkcji Artdink kręcą się wokół turystyki. Zabawa sprowadza się więc przede wszystkim do tego, by przyciągać turystów, budować infrastrukturę, która pozwoli im sprawnie zapoznać się z najważniejszymi atrakcjami itd.

Projektując grę, twórcy brali pod uwagę mniej doświadczonych graczy. W związku z tym zaimplementowano szereg tutorial pozwalających łatwiej wdrożyć się w rozgrywkę.

Co warto dodać na marginesie, A-Train: All Aboard! Tourism korzysta z funkcji ekranu dotykowego.

Wideo - A-Train: All Aboard! Tourism

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper