Colin McRae Rally 04

Colin McRae Rally 04

7,8
100 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.0
PS2 7.7
XBOX 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.09.2003
Europa:
19.09.2003
Polska:
26.09.2003
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.09.2003
Europa:
19.09.2003
Polska:
26.09.2003

Colin McRae Rally 04 - opis gry

Colin Mcrae Rally 04 to gra wyścigowa traktująca o rajdach WRC, która ukazała się w 2003 roku na PlayStation 2, Xboxa oraz komputerach osobistych. Za jej produkcję i wydanie odpowiadało Codemasters.

Edycja 04 oferuje nie tylko lepszą grafikę względem poprzedniej wersji, ale także znacząco usprawnioną fizyką, która odpowiada za realistyczne odzwierciedlenie zachowania samochodu podczas rajdu.

Gracz ma do wyboru sześć rodzajów zawodów. 2WD to rajdy dla początkujących, 4WD znajduje się szczebelek wyżej stanowiąc wyzwanie dla bardziej zaawansowanych kierowców, Group B to rywalizacja, w której możemy ścigać się samochodami wycofanymi z mistrzostw w 1986 roku, zaś Expert pojawia się po zaliczeniu 4WD - w wariancie tym ścigamy się z kamerą umieszczoną we wnętrzu pojazdu (nie da się jej zmienić), a stłuczki są groźniejsze powodując zniszczenia większe niż normalnie. Oprócz tego twórcy przygotowali także bonusowe tryby, gdzie używa się zwykle samochodów nie kojarzonych z rajdami.

Zawody odbywają się w ośmiu krajach. Są to Stany Zjednoczone, Hiszpania, Wielka Brytania, Finlandia, Szwecja, Grecja, Japonia i Australia. Łącznie 52 odcinki (sześć odcinków w każdym kraju plus cztery odcinki specjalne), które oferują zmagania w różnych warunkach, na różnych nawierzchniach. Samochodów jest z kolei do wyboru ponad dwadzieścia i możemy przy nich majstrować używając różnych części oraz ustawień (ponad półtora miliona kombinacji według producenta), ale w przeciwieństwie do poprzednich odsłon serii 04 nie posiada licencji World Rally Championship. 

W grze zaimplementowano oczywiście tryb wieloosobowy, w którym rywalizować może ze sobą maksymalnie czterech graczy. W wersji na Xboxa dodano do niego wsparcie usługi sieciowej Xbox Live.

Wideo - Colin McRae Rally 04

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper