Rallisport Challenge

Rallisport Challenge

7,8
22 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
XBOX 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Illusions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.03.2002
Europa:
14.03.2002
Producent:
Digital Illusions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
20 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
04.03.2002
Europa:
14.03.2002

Rallisport Challenge - opis gry

RalliSport Challenge to gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych wyprodukowana przez szwedzkie studio Digital Illusions CE (DICE) i wydana przez Microsoft Game Studios na Xboxa oraz komputery osobiste.

W RalliSport miłośnicy rajdów otrzymują do dyspozycji prawie trzydzieści samochodów znanych z prawdziwych zawodów. Produkcja szwedzkiego studia oferuje kilka dość zróżnicowanych rodzajów zawodów: znajdziemy tu między innymi tryby Hill Climb, Ice Racing, Rallycross i tradycyjne Rally.

 

I tak w Hill Climb rzecz polega na tym, by wygrać wyścig, który odbywa się na górze pełnej niebezpiecznych, zdradliwych zakrętów (przez nieuwagę można nawet zlecieć w dół), w Ice Racing ścigamy się po trasie skutej lodem, w Rallycross rywalizujemy z przeciwnikami obecnymi na trasie, a Rally to bardziej tradycyjne rajdy polegające na przejechaniu z punktu A do B i wykręceniu jak najlepszego czasu.

 

Rozgrywkę rozpoczynamy z ośmioma samochodami niezależnie od tego czy wybierzemy wyższy czy niższy poziom trudności. Do wyboru są dwa - Beginner i Normal. W tym pierwszym możemy np. powtórzyć wyścig w każdym momencie jeśli uznamy to za stosowne, na Normal musimy z kolei zaliczyć cały rajd. Trasy obecne w grze zlokalizowano w ośmiu miejscówkach, które stawiają przed nami innego rodzaju wyzwania.

 

Oprócz wspomnianych wyżej trybów twórcy zaimplementowali też te bardziej standardowe, jak Time Attack czy multiplayer, w którym grać może czterech graczy jednocześnie. Do tego dochodzi też możliwość podłożenia własnej muzyki i opcje pozwalające grzebać w ustawieniach samochodów.

Wideo - Rallisport Challenge

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper