WRC 3 (PS2)

WRC 3 (PS2)

7,7
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Evolution Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2003
Europa:
21.11.2003
Producent:
Evolution Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2003
Europa:
21.11.2003

WRC 3 (PS2) - opis gry

WRC 3 to gra wyścigowa traktująca o rajdach samochodowych wyprodukowana przez Evolution Studios i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2.

WRC 3 to kolejna edycja sportowej serii Evolution/Sony traktującej o rajdach samochodowych. Podobnie jak poprzednie części, produkcja posiada licencję organizacji FIA, dzięki czemu pojawiają się w niej kierowcy, samochody i rajdy z prawdziwych mistrzostw świata. Wspomnieć jednak warto, iż brakuje tu Colina McRae, który swojego nazwiska użyczył konkurencyjnej serii, za to pojawiają się samochody Hyundaia i Mitsubishi, które w sezonie 2003 albo nie brały udziału, albo brały w ograniczonym zakresie.

Główny wariant zabawy to oczywiście mistrzostwa, które pozwalają nam rozegrać cały sezon. Grać możemy sami lub w multiplayerze z innymi. Dostępnych jest łącznie czternaście rajdów, co przekłada się na sto dwadzieścia pięć odcinków specjalnych. Oprócz tego dostępny jest również Quick Start, czyli możliwość przejechania się na dowolnym odcinku, Time Trial, czyli jazda na czas, Single Rally, czyli jeden rajd, oraz Head to Head, multiplayer dla czterech osób (gracze grają w nim na zmianę próbując wykręcić jak najlepszy czas). Wraz z postępami odblokowujemy dodatkową zawartość, jak chociażby lepsze samochody (na starcie dostępnych jest tylko siedem modeli, ale wszystkich jest ponad trzydzieści).

Trzecia część WRC nie oferowała zbyt wielu zmian względem poprzedników. Te ograniczyły się przede wszystkim do poprawy grafiki oraz modelu jazdy, który stał się jeszcze bardziej realistyczny.

Wideo - WRC 3 (PS2)

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper