Chase: Hollywood Stunt Driver

Chase: Hollywood Stunt Driver

4,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 4.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
I-Imagine
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.09.2002
Producent:
I-Imagine
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.09.2002

Chase: Hollywood Stunt Driver - opis gry

Chase: Hollywood Stunt Driver to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio I-Imagine i wydana przez Bam! Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie (i tylko w Stanach Zjednoczonych). Podobnie jak seria Stuntman, Chase pozwala graczom wcielić się w kaskadera.

Gra posiada pewien wątek fabularny. Pozwala nam się ona wcielić w postać Chase Corrady, kaskaderki pracującej na planach hollywoodzkich filmów. Jej ojciec był najlepszym kaskaderem w branży, a córka zamierza iść w jego ślady. Jej marzeniem jest pracować z niejakim panem Chinem, którego produkcje słyną z licznych i efekciarskich efektów specjalnych. Konkurentem Chase będzie Rick Baen.

Głównym trybem zabawy jest tutaj tryb kariery (Career Mode). W nim Chase uwija się na planie czterech różnych filmów - filmu gangsterskiego, azjatyckiego filmu akcji, filmu rozgrywającego się pośród postapokaliptycznych scenerii w stylu Mad Maxa oraz filmu szpiegowskiego w stylu tych z Jamesem Bondem. Po zaliczeniu wyzwań grę wieńczy wyścig w bolidach po ulicach miasta.

W trakcie właściwej rozgrywki bierzemy udział w kręceniu różnych scen, z których składa się film. Zadania, jakie stawia przed nami reżyser, bywają różne, np. przejechanie z punktu A do punktu B w wyznaczonym czasie, zrobienie odpowiednio długiego poślizgu, zniszczenie wskazanych obiektów itd. itp.

Wraz z postępami otrzymujemy punkty reputacji, które odblokowują kolejne sceny. Na każdym levelu znajdziemy także ukryte trofeum. Te otwierają dostęp do nowych wyzwań oraz trybów wieloosobowych (dla maksymalnie czterech graczy). Zaliczenie wyzwań pozwala pozyskać nowe samochody.

Wideo - Chase: Hollywood Stunt Driver

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper