Cardaclysm: Shards of the Four

Cardaclysm: Shards of the Four

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Elder Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Karciana
Premiery
Świat:
26.02.2021
Europa:
26.02.2021
Producent:
Elder Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Karciana
Premiery
Świat:
26.02.2021
Europa:
26.02.2021

Cardaclysm: Shards of the Four - opis gry

Cardaclysm: Shards of the Four to gra action-RPG z karcianym systemem walki. Tytuł ukazał się na PC, gdzie początkowo dostępny był w ramach programu Early Access, a później trafił też na konsole Xbox One i Switch. Za jego produkcję odpowiadało Elder Games.

Fabuła - Cardaclysm: Shards of the Four

Gra pozwala nam się wcielić w czarnoksiężnika, który pakuje się w kłopoty po eksperymentach z zaklęciami będącymi poza jego zasięgiem. W ich wyniku przyzywa on przypadkowo czterech jeźdźców apokalipsy oraz armie ich bardzo licznych pomagierów. Inwazja ta oznacza w niedalekiej perspektywie koniec świata, w związku z czym główny bohater postanawia stawić czoło potężnym antagonistom i odesłać ich z powrotem do alternatywnego wymiaru skąd przybyli.

Rozgrywka - Cardaclysm: Shards of the Four

Cardaclysm: Shards of the Four to gra RPG. Podczas zmagań odwiedzamy różne generowane proceduralnie lokacje, w których naszym zadaniem jest odnalezienie klucza i dotarcie do portalu pozwalającego kontynuować przygodę. W trakcie przeczesywania kolejnych lokacji staczamy oczywiście walki. System jest turowy, lecz zamiast listy komend korzystamy tutaj z kart. Mają one najróżniejsze zastosowanie o charakterze defensywnym bądź ofensywnym, lecz ich użycie wiąże się z kosztami - utratą pewnej liczby złotych run (zależną od użytej karty) będących czymś w rodzaju tutejszych MP. Wszystkich kart jest ponad dwieście. Na uwagę zasługują ponadto Souls Orbs, dzięki którym można przyzwać stworzenia do pomocy.

Pomiędzy eksploracją kolejnych fantastycznych miejscówek i polowaniu na czterech jeźdźców apokalipsy możemy odwiedzić w pubie zawieszonym między wymiarami. W nim znajdziemy zlecenia dodatkowych questów i wyzwań, a także brokera handlującego kartami.

Wymagania sprzętowe - Cardaclysm: Shards of the Four

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7, 8, 10
  • Procesor: 1.6 GHz Dual Core
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTS 450
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Cardaclysm: Shards of the Four

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper