Capcom Beat 'Em Up Bundle

Capcom Beat 'Em Up Bundle

7,5
13 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.7
PC 8.0
PS4 7.0
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.09.2018
Europa:
18.09.2018
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.09.2018
Europa:
18.09.2018

Capcom Beat 'Em Up Bundle - opis gry

Capcom Beat 'Em Up Bundle to składanka zawierająca siedem klasycznych chodzonych bijatyk japońskiej firmy Capcom. Kolekcja ukazała się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Capcom Beat 'Em Up Bundle to kolekcja siedmiu kultowych chodzonych bijatyk Capcomu. W jej skład wchodzą: Final Fight, Captain Commando, The King of Dragons, Knights of the Round, Warriors of Fate, Armored Warriors oraz Battle Circuit. Co warto dodać, dwie ostatnie pozycje po raz pierwszy ukazały się na konsolach. Grom uwspółcześniono oprawę audiowizualną, a także dodano do nich funkcje sieciowe, dwie ścieżki dźwiękowe (japońską i amerykańską), galerie z ilustracjami (każda gra ma swoją) i opcje pozwalające spersonalizować poziom trudności.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka we wszystkich wymienionych powyżej tytułach bazuje na (mniej więcej) tej samej sprawdzonej formule. W Final Fight mamy do czynienia z ulicznymi walkami, w Captain Commando akcja rozgrywa się w nieco dalszej przyszłości, The King of Dragons i Knights of the Round to chodzona bitka w realiach klasycznego fantasy, z kolei Warriors of Fate powstało na podstawie mangi “Tenchi wo Kurau”, której akcja rozgrywała się w starożytnych Chinach, konkretnie podczas tzw. epoki trzech walczących królestw stanowiącej częstą inspirację w kulturze i popkulturze krajów Dalekiego Wschodu.

Jeśli chodzi o tytuły, które zadebiutowały na konsolach dopiero przy okazji Capcom Beat 'Em Up Bundle, to warto wspomnieć, że w Armored Warriors kierujemy mechami, a zamiast standardowych plansz wymagających przejść z punktu A do punktu B mamy do czynienia z czymś przypominającym misje, w których trakcie należy zrealizować wyznaczony cel. Akcja Battle Circuit także rozgrywa się w dalszej przyszłości, przy czym tym razem wcielamy się w łowców głów ścigających groźnych przestępców.

Wideo - Capcom Beat 'Em Up Bundle

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper