Bye-Bye BoxBoy!

Bye-Bye BoxBoy!

5,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
02.02.2017
Europa:
23.03.2017
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
02.02.2017
Europa:
23.03.2017

Bye-Bye BoxBoy! - opis gry

Bye-Bye BoxBoy! to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez studio HAL Laboratory i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na 3DS-ie i dostępny był w cyfrowej dystrybucji. Był on trzecią (i ostatnią) odsłoną serii BoxBoy.

Gra jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Główny bohater cyklu, Qbby, wyglądający jak mały kwadracik/pudełeczko na cienkich nóżkach, wraz ze swoimi pobratymcami uratował własne pielesze, wsiadł do statku kosmicznego i wyruszył w nową podróż. Jego zadaniem jest odwiedzać kolejne planety tutejszego uniwersum i uratować je przed problemami. Przybrały one postać niebezpiecznej czarnej substancji o nieznanym pochodzeniu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, gra składa się z pewnej liczby światów, a jeden świat to kilka leveli. Trzon rozgrywki pozostał bez zmian - Qbby posiada zdolność tworzenia pudełek (choć ich liczba jest ograniczona), dzięki którym jest w stanie pokonywać przygotowane przez twórców przeszkody. Pudła mogą funkcjonować dla przykładu jako platformy, posłużyć do wciśnięcia przycisku otwierającego drzwi prowadzące dalej lub być osłoną chroniącą przez przeszkodami. Kolejne światy wprowadzają nowe patenty urozmaicające rozgrywkę, np. nowe rodzaje pudełek (jak eksplodujące czy z silnikiem odrzutowym) czy zadań, jak eskorta.

Bye-Bye BoxBoy! to najdłuższa część całej trylogii. Twórcy przygotowali ponad dwadzieścia światów w głównym (fabularnym) trybie oraz dodatkowe pięć z wyzwaniami. To nie wszystko. Żywotność produkcji HAL wydłużają też znajdźki pod postacią koron, które odblokowują dodatkową zawartość (nie tylko nowe plansze, ale też kostiumy, muzykę do odsłuchiwania czy komiksy), ale też opcja ponownego przechodzenia zaliczonych już leveli, aby wykręcić lepszy czas.

Wideo - Bye-Bye BoxBoy!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper