Vampire Rain

Vampire Rain

2,8
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 3.0
X360 2.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Artoon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Skradanka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.01.2007
Europa:
29.06.2007
Polska:
29.06.2007
Producent:
Artoon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Skradanka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
25.01.2007
Europa:
29.06.2007
Polska:
29.06.2007

Vampire Rain - opis gry

Vampire Rain to gra akcji z elementami skradanki wyprodukowana przez studio Artoon i wydana przez AQ Interactive na PlayStation 3 oraz Xboxa 360. Gracz wcielał się w niej w agenta specjalnej oddziału odpowiedzialnego za zwalczanie wampirów. Wersja na konsoli Sony ukazała się z podtytułem Altered Species i za jej wydanie w Europie odpowiadało Ignition Entertainment.

Głównym bohaterem Vampire Rain jest John Llyod, członek specjalnego oddziału, którego celem jest zwalczanie wampirów zwanych “nighwalkerami”. W świecie gry stanowią one palący społeczny problem, odpowiadając za porwania ludzi na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Celem nadrzędnym dla Lloyda i jego kolegów jest zlokalizowanie Prime Walkera, szefa wszystkich szefów, i zlikwidowanie go.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Vampire Rain w sporym stopniu przypomina gry z serii Metal Gear Solid lub Splinter Cell. Nasz podopieczny przedziera się przez ulice amerykańskiego miasta, starając się unikać wampirów w cywilnym przebraniu. Skakanie po dachach budynków i ukrywanie się w bocznych alejkach jest tu więcej niż wskazane.

 

Nacisk na skradanie jest naprawdę duży, a margines błędu - niewielki. Przeciwnicy mogą nas zabić bez problemu dwoma uderzaniami. Co więcej, przez znaczną cześć głównego wątku nie posiadamy broni będących w stanie efektywnie rozprawić się z wampirami. Musimy więc wybierać odpowiednią drogę tak żeby żadnego nie napotkać. Wpadka przeważnie kończy się zgonem.

 

W dalszej części otrzymujemy specjalne bronie, które znacząco ułatwiają zmagania. W grze pojawiają się nawet sekcje w trakcie których jesteśmy zmuszeni stawić czoło większej ilości wampirów, choć w takich momentach pomagają nam zwykle inni członkowie oddziału. Nasz arsenał składa się z pistoletów, karabinów maszynowych, snajperskich, strzelb i tym podobnych.

 

Vampire Rain oprócz singlowej kampanii posiada również multiplayer, w którym rywalizować może ze sobą maksymalnie osiem osób. Dostępne warianty rozgrywki to deathmatch, team deathmatch, capture the flag oraz tryb pozwalający nam wcielić się wampira.

Wideo - Vampire Rain

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper