Budget Cuts 2: Mission Insolvency

Budget Cuts 2: Mission Insolvency

5,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neat Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
12.12.2019
Europa:
12.12.2019
Producent:
Neat Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
12.12.2019
Europa:
12.12.2019

Budget Cuts 2: Mission Insolvency - opis gry

Budget Cuts 2: Mission Insolvency to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez szwedzkie studio Neat Corporation. Tytuł ukazał się na komputerach PC. Do działania wymagał on gogli VR.

Fabuła - Budget Cuts 2

Dalsza część tekstu pod wideo

Budget Cuts 2: Mission Insolvency to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części. W Budget Cuts mieliśmy okazję wcielić się w jednego z ostatnich żywych pracowników megakorporacji rządzonej przez krwiożerczego kapitalistę z Teksasu, niejakiego Rexa, którego cechowała fiksacja na punkcie cięć kosztów. Głównemu bohaterowi udaje się wprawdzie uciec, lecz wkrótce okazuje się, że ‘optymalizacja’ zagraża nie tylko pracownikom firmy, ale całej ludzkości.

Rozgrywka - Budget Cuts 2

Pod względem rozgrywki Budget Cuts 2 mocno przypomina część pierwszą, przy czym zaznaczyć warto, że tym razem niektóre akcenty zostały rozłożone inaczej. Po pierwsze, w odróżnieniu od ‘jedynki’, gdzie celny atak nieprzyjaciela wiązał się z cofnięciem do ostatniego save pointu, znacznie większy nacisk został położony na akcję i walkę, a nie skradanie. Po drugie, konstrukcja poziomów jest w sequelu bardziej liniowa, podczas gry w oryginale mogliśmy korzystać z rozmaitych ścieżek, by zrealizować cel.

W ‘dwójce’ trafiamy do lokacji bardziej przestronnych i tematycznie zróżnicowanych, czyli nie ograniczamy się już tylko do przestrzeni biurowej. Clou zabawy to eliminowanie robotów, ale w grze pojawia się też szereg innych wyzwań: rozwiązywanie prostych łamigłówek najczęściej sprowadzających się do otwierania (w ten lub inny sposób) zamkniętych drzwi, zadania wykonywane pod presją czasu czy odpieranie fal nacierających przeciwników. W Budget Cuts 2, warto przy tym dodać, twórcy zadbali o więcej rodzajów nieprzyjaciół (jest nawet walka z bossem, choć tylko jedna), by urozmaicić zmagania.

Wymagania sprzętowe - Budget Cuts 2

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 SP1 lub nowszy
  • Procesor: Intel i5-4590 / AMD Ryzen 1500X
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 970/1060 lub Radeon RX 480
  • Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Budget Cuts 2: Mission Insolvency

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper