Bomberman Land Touch!

Bomberman Land Touch!

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hudson Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
20.07.2006
Europa:
23.03.2007
Producent:
Hudson Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
20.07.2006
Europa:
23.03.2007

Bomberman Land Touch! - opis gry

Bomberman Land Touch! to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Hudson Soft i wydana przez Rising Star Games. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie. Do formuły serii wprowadzał on elementy przygodówki oraz minigierki.

Gra posiada trzy główne warianty rozgrywki. Pierwszy to Story Mode, tryb fabularny. W nim grupa różnokolorowych Bombermanów przybywa na wyspę Bomber Island, gdzie mieści się wielki park rozrywki. Naszym zadaniem jest wygrać w organizowanych tam licznych zawodach. Twórcy przygotowali ponad trzydzieści minigier robiących użytek z unikalnych funkcji konsoli (ekranu dotykowego i mikrofonu), przy czym należy dodać, że nie do wszystkich mamy dostęp od razu. Wyspa składa się w sumie z pięciu regionów i do większości z nich podwoje otwierają się dopiero z czasem. W odróżnieniu np. od serii Mario Party, gdzie poruszamy się po specjalnej planszy/polach, tutaj mamy swobodę podróżowania po (uprzednio odblokowanych) miejscówkach.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pozostałe dwa tryby zostały stworzone z myślą wyłącznie o rozgrywce wieloosobowej (grać może ze sobą maksymalnie osiem osób). Jeden to Attraction Mode, w którym mamy dostęp do minigier zaliczonych w trybie fabularnym. Drugi z kolei to Battle Mode. Ten wariant zabawy przywodzi na myśl klasyczne odsłony Bombermana. Czyli: poruszamy się po labiryntowych lokacjach, podkładamy bomby celem pokonania rywali lub zniszczenia elementów otoczenia, zbieramy rozmaite dopałki itd. itp. Grać możemy w trybie lokalnym (każdy musi posiadać w takiej sytuacji cartridge z grą) lub sieciowym. W Battle Mode, co warto dodać, korzystamy tylko ze zwykłych przycisków.

Wideo - Bomberman Land Touch!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper