Big Sky Infinity

Big Sky Infinity

5,5
35 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.3
PS Vita 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Boss Baddie VooFoo Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.12.2012
Europa:
11.12.2012
Polska:
11.12.2012
Producent:
Boss Baddie VooFoo Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.12.2012
Europa:
11.12.2012
Polska:
11.12.2012

Big Sky Infinity - opis gry

Big Sky Infinity to dwuwymiarowa strzelanina kosmiczna kosmiczna, za produkcję której odpowiada niezależne studio Boss Baddie. Tytuł ukazał się w 2012 roku na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Rozgrywka - Big Sky Infinity

Dalsza część tekstu pod wideo

Big Sky Infinity to twin-stick shooter osadzony w przestrzeni kosmicznej. Nieskończoność to tutaj słowo-klucz – dzieło to bowiem nie ma końca i każdorazowo jest niepowtarzalne. Dosłownie: każda rozpoczęta partyjka nigdy nie jest taka sama, jak poprzednia. Wrogowie napierają w odmiennym szyku, raz jest ich więcej, za kolejnym podejściem mniej. Czasami możesz trafić na bossa już po 10 sekundach, innym razem stawiamy czoła burzy asteroidów. W trakcie zmagań dysponujemy tylko jednym życiem, a gdy je stracimy, jesteśmy zmuszeni zaczynać od nowa na innej, losowo wygenerowanej trasie. Liczy się więc głównie to, ile punktów zdołasz nabić

W grze przewija się narrator, który niczym komentator sportowy donosi o wydarzeniach mających miejsce na ekranie. Dobrze dobrana jest muzyka techno i to wyłącznie przy jej akompaniamencie powinno się grać. W menu głównym można znależć kilkanaście wariantów rozgrywki. Dzięki nim m.in. zabawisz się w pacyfistę, starając się przetrwać na polu walki bez dostępu do działka. Staniesz do pojedynku z samymi szefami i będziesz gromadzić punkty na czas. Nie brakuje też klasycznego trybu arcade i pakowania statku zdobytymi podczas sesji gwiazdkami. W tym miejscu dają o sobie znać mikrotransakcje – jeśli dysponujesz gotówką, możesz bez żadnego wysiłku podbić na maxa statystki.

Zasadniczą różnicą dzielącą wersję na PS3 od tej na PS Vita jest tryb multiplayer. W przypadku stacjonarnej konsoli Sony rządzi kooperacja dla 4 osób (lokalnie). Vita oferuje jedynie sieciowe rzucanie wyzwań – ustanawiasz rekord i czekasz, aż gracze z całego świata będą chcieli go pobić.

Wideo - Big Sky Infinity

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper