Big Pharma

Big Pharma

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Twice Circled
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Ekonomiczna
Premiery
Świat:
05.12.2019
Europa:
05.12.2019
Polska:
05.12.2019
Producent:
Twice Circled
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Ekonomiczna
Premiery
Świat:
05.12.2019
Europa:
05.12.2019
Polska:
05.12.2019

Big Pharma - opis gry

Big Pharma to gra strategiczna pozwalająca wcielić w prezesa firmy farmaceutycznej. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One. Za jego produkcję odpowiadało studio Twice Circled.

W produkcji studia Twice Circled, jak wspomniano na wstępie, wchodzimy w buty prezesa firmy farmaceutycznej. Jak zwykle w takich przypadkach zaczynamy skromnie, ale wraz z czasem stopniowo rozbudowujemy nasze imperium. W trakcie rozgrywki musimy zważać na rozmaite kwestie. Nie tylko bowiem należy dbać o finanse, ale przede wszystkim kierować pracami badawczo-rozwojowymi mającymi na celu stworzenie nowych leków na najróżniejsze choroby. W tym celu pozyskujemy składniki, jak śluz arktycznego ślimaka, który jest w stanie posłużyć do produkcji leku na migrenę, i analizujemy ich działanie. Składnik może mieć bowiem pewne lecznicze zastosowanie, z drugiej zaś strony może też powodować mniej lub bardziej poważne skutki uboczne. A wypuszczenie na rynek pozostawiającego do życzenia produktu jest pomysłem kiepskim. W międzyczasie konkurujemy także z innymi korporacjami. To od nas zależy, jaką strategię wybierzemy: czy np. próbować doskonalić lek na dane schorzenie, czy też może opracować coś zupełnie nowego.

Wersja konsolowa, która ukazała się później, oferowała dwa rozszerzenia rozbudowujące rozgrywkę. Pierwszy z tych dodatków poszerzał ją o kwestie związane z marketingiem, np. możliwość zatrudniania agentów próbujących nakłonić lekarzy do stosowania naszych leków. Drugi umożliwiał stosowanie nieuczciwych praktyk.  

Łącznie Big Pharma oferuje 35 wyzwań w siedmiu scenariuszach, a także tryby gry własnej oraz swobodnej budowy.

Wideo - Big Pharma

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych