Big Brain Academy for Wii

Big Brain Academy for Wii

6,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.04.2007
Europa:
20.07.2007
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.04.2007
Europa:
20.07.2007

Big Brain Academy for Wii - opis gry

Big Brain Academy for Wii to gra logiczna o charakterze edukacyjnym wyprodukowana i wydana przez Nintendo na Wii. Jej poprzednia odsłona, która sprzedała się w kilku milionach egzemplarzy, ukazała się na NDS-ie.

W Big Brain Academy mamy do czynienia z różnymi minigierkami umożliwiającymi przeprowadzenie gimnastyki mózgu. Produkcja oferuje ich łącznie piętnaście, a tę piętnaście podzielone jest na pięć kategorii,m.in. Analyze (polegających na analizowaniu), Compute (liczeniu) i Memorize (zapamiętywaniu).

Grać można w pojedynkę lub ze znajomymi. W trybie solo gra miesza nam łamigłówki ze wspomnianych kategorii. Łącznie jest ich sześćdziesiąt - im szybciej i dokładniej odpowiemy, tym lepszy ‘wynik’ zdobędziemy. Jeśli dobrze nam idzie, kolejne wyzwania będą coraz trudniejsze. Każdą minigierkę można też ogrywać osobno. Dostępne do wyboru są cztery stopnie trudności. Na koniec jesteśmy oceniani, co pozwala nam zdobyć jeden z czterech medali (najcenniejszy jest platynowy).

W trybie multiplayer dostępne są z kolei trzy warianty zabawy. Pierwszy, Mind Sprint, to wyścig. Gracze odpowiadają na pytania - odpowiedzą dobrze, posuwają się dalej, odpowiedzą źle, stoją w miejscu. W Mental Marathon jest dość podobnie, z tym że chodzi o gromadzenie punktów. W ostatnim, czyli Brain Quiz, rywalizacja podzielona jest na tury. W jej trakcie wybieramy kategorię, która nam pasuje, a następnie próbujemy sprostać wyzwaniu. Rzecz polega na nabiciu jak największej liczby punktów. Wtopa kończy naszą turę.

Big Brain Academy for Wii posiada także funkcje sieciowe. Gracze mogą dzielić się swoimi wynikami i dokonaniami, a także rywalizować na podstawie zebranych offline danych.

Wideo - Big Brain Academy for Wii

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper