Wii Party

Wii Party

6,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nd Cube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.07.2010
Europa:
08.10.2010
Producent:
Nd Cube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
08.07.2010
Europa:
08.10.2010

Wii Party - opis gry

Wii Party to gra zręcznościowa typu party game wyprodukowana przez Nd Cube i wydana przez Nintendo na Wii. Pod względem rozgrywki i założeń tytuł nawiązuje do serii Mario Party (Nd Cube to zresztą developer kilku jej odsłon).

Wii Party to gra, która, jak wskazuje sama jej nazwa, została stworzona z myślą o multiplayerze. Grać możemy oczywiście też w pojedynkę, lecz nie jest to wskazane. Produkcja posiada trzy główne tryby: Party Games, House Party Games oraz Pair Games. W nich z kolei znajdziemy ponad osiemdziesiąt minigier robiących użytek z funkcji kontrolera ruchowego.

W Party Games znajdziemy te warianty zabawy, które chyba najlepiej nadają się do imprezowego grania. Jest to Board Game (gra planszowa podczas której musimy dostać się na szczyt wzgórza; po drodze rzucamy kością i bierzemy udział w minigrach), Globe Trot (coś podobnego z tym że zamiast rzucać kością wybieramy karty; po drodze możemy używać pojazdów), Swap Meet (przekładanka Mii; musimy ustawić rząd Mii posiadających ten sam kolor koszuli), Spin Off (kręcimy ‘kołem fortuny’ a nasze zadanie polega na zbieraniu medali; w zależności gdzie zatrzyma się koło możemy je otrzymać, stracić, umieścić w banku) oraz Bingo, czyli wariacja bingo z Mii.

W Pair Games z kolei mamy do czynienia z atrakcjami stworzonymi z myślą o dwóch graczach. W trybie tym znajdziemy trzy warianty zabawy. Pierwszy to Friend Connection, gdzie gracze zadają sobie pytania, a na końcu biorą udział w minigierce badającej, czy nadają na tych samych falach. W Balance Boat rzecz polega na utrzymaniu Mii na łodzi tak by nie spadły do wody, a w Match Up musimy te same ludki łączyć na podstawie koloru ich ciuchów.

Ostatni tryb, House Party, oferuje zabawę w realu. Do Animal Tracker potrzebujemy czterech Wiilotów. Z ich głośniczków wydobywają się odgłosy zwierząt. My musimy jak najszybciej chwycić ten kontroler, który wydaje dźwięk zwierzęcia pojawiającego się na ekranie. W Hide ‘n’ Hunt ukrywamy Wiilot, a kto inny musi go znaleźć mając za wskazówkę dźwięki wydobywające się co dziesięć sekund. W Time Bomb Wiilot odgrywa natomiast rolę bomby. Gracze przekazują go sobie, lecz muszą to robić na tyle delikatnie, by ten nie wybuchł.

Wideo - Wii Party

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper