Batman: Rise of Sin Tzu

Batman: Rise of Sin Tzu

6,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.8
XBOX 6.5
GC -
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.10.2003
Europa:
14.11.2003
Producent:
Ubisoft Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.10.2003
Europa:
14.11.2003

Batman: Rise of Sin Tzu - opis gry

Batman: Rise of Sin Tzu to gra akcji wyprodukowana i wydana przez Ubisoft na konsole PlayStation 2, Xbox, GameCube oraz Game Boy Advance. Tytuł bazował na serialu animowanym “The New Batman Adventures” i był kontynuacją Batman: Vengeance.

W produkcji Ubisoftu Batman mierzy się z zupełnie nowym przeciwnikiem, którym jest tytułowy Sin Tzu. W dzień będący rocznicą śmierci rodziców Bruce’a Wayne’a antagonista zjawia się w Gotham pogrążając miasto w chaosie. Co gorsza, nie jest sam. Pomagają mu bowiem bardziej znane twarze: Scarecrow, Clayface i Bane. Człowiek Nietoperz jednak też będzie miał sojuszników. Pomocną dłoń podadzą mu chociażby Robin i Batgirl.

 

W Rise of Sin Tzu przez większą część rozgrywki gra się jak w trójwymiarową chodzoną mordoklepę. Batman likwiduje tu rzesze bandziorów posuwając się stopniowo do celu. Dysponuje on różnymi umiejętnościami (jest ich ok. trzydzieści), choć system walki zasadniczo nie jest zbyt skomplikowany. Z kolei pomiędzy ‘bijatykowymi’ planszami nasz podopieczny ma do czynienia z innymi wyzwaniami, np. walczy z bossem lub bierze udział w minigierce mogącej polegać na rozbrojeniu bomby.

 

Pod koniec poziomu gra podsumowuje nasze osiągnięcia przyznając punkty. Możemy je spożytkować na dwa rodzaje dóbr: tych, które przydają się w zmaganiach Człowieka Nietoperza (nowe umiejętności) oraz wszelkiej maści bonusy typu galeria z ilustracjami czy materiały video o powstawaniu gry.

 

Co warto dodać, grać możemy w pojedynkę lub ze znajomym w multiplayerze. Wówczas wciela się on w Robina, Batgirl lub Nightwinga (każda z tych postaci posiada własne umiejętności). Oprócz fabuły dochodzi też tryb ze specjalnymi wyzwaniami.

Wideo - Batman: Rise of Sin Tzu

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych