Astalon: Tears of the Earth

Astalon: Tears of the Earth

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
LABSworks
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
03.06.2021
Europa:
03.06.2021
Producent:
LABSworks
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
03.06.2021
Europa:
03.06.2021

Astalon: Tears of the Earth - opis gry

Astalon: Tears of the Earth to dwuwymiarowa gra zręcznościowa w estetyce 8-bitowej wyprodukowana przez studio LABSworks i wydana przez Dangen Entertainment. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Fabuła - Astalon: Tears of the Earth

Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym świecie. Losy ludzkości wiszą w nim w zasadzie na włosku, a trójka głównych bohaterów doświadcza tego na własnej skórze. Wioska, z której pochodzą, chyli się ku upadkowi, ponieważ woda pitna zamienia się w truciznę. Próbując zaradzić problemowi, rzeczona trójka trafia do tajemniczej wieży pośrodku pustkowia, lecz po przekroczeniu jej progu szybko ginie z ręki równie tajemniczego rycerza. Nie jest to jednak koniec zmagań drużyny. Jej lider zawiązuje bowiem sojusz z demonem i wraca do życia. Od tej pory on i jego towarzysze zostaje uwięzieni w pętli - wracać będą do życia po każdej śmierci dopóki, dopóty nie zdobędą szczytu wieży. 

Rozgrywka - Astalon: Tears of the Earth

Pod względem rozgrywki gra stanowi połączenie klasycznych odsłon serii Metroid i wcześniejszych Castlevanii, a zwłaszcza NES-owej ‘trójki’. Podczas rozgrywki mamy do dyspozycji trzy postacie, które różnią się zdolnościami. Znajdziemy tu zatem najbardziej zbalansowanego rycerza, maga Algusa czy łuczniczkę Kyuji. Ich umiejętności przydają się nie tylko do walki, ale też do eksploracji. Co warto dodać, pomiędzy bohaterami możemy się przełączać, ale nie w dowolnym momencie, tylko w specjalnie do tego celu przeznaczonych miejscach.

W grze zaimplementowano system rozwoju. W trakcie zmagań gromadzimy orby pełniące funkcję tutejszej waluty, za którą nabywamy rozmaite upgrade’y podnoszące potencjał podopiecznych. Niektóre umiejętności dzielą wszyscy bohaterowie, niektóre są unikalne dla konkretnych postaci. 

Wideo - Astalon: Tears of the Earth

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper