The Eternal Castle [Remastered]

The Eternal Castle [Remastered]

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TFL Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.01.2019
Europa:
05.01.2019
Producent:
TFL Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.01.2019
Europa:
05.01.2019

The Eternal Castle [Remastered] - opis gry

The Eternal Castle [Remastered] to tzw. filmowy platformer. Za jego produkcję i wydanie odpowiadało TFL Studios. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach Nintendo Switch i PlayStation 4.

Fabuła - The Eternal Castle [Remastered]

Akcja rozgrywa się w dalszej przyszłości. Ludzkość opuściła Ziemię i osiedliła się na innych planetach, pojedyncze ekspedycje wracają jednak do kolebki cywilizacji, by gromadzić wartościowe surowce. Jedna z takich ekspedycji jednak przepada bez śladu. Na miejsce wysłana zostaje misja ratunkowa, w której uczestniczy nasza postać - Adam lub Ewa. I w tym przypadku również dają o sobie znać problemy. Po awaryjnym lądowaniu bohater/bohaterka musi zebrać cztery ważne części pozwalające naprawić statek, a następnie udać się do tytułowego zamku.

Rozgrywka - The Eternal Castle [Remastered]

The Eternal Castle [Remastered] to platformer, który pod względem gameplayu i stylistyki nawiązuje do podobnych tytułów wydawanych na komputerach w latach 80. Ważnym aspektem gameplayu jest walka (bohaterowie różnią się pod tym względem umiejętnościami). Wykonywać możemy rozmaite combosy, łącząc uderzenia pięścią i kopniaki, i używając różnorakich postaw (ataki wyprowadzać można leżąc na ziemi). Na tym nie koniec. Do dyspozycji mamy również bronie - przede wszystkim broń białą, ale jest też kilka spluw. Wyprowadzania ataków reguluje natomiast wskaźnik staminy podobny do tego z serii Dark Souls.

Produkcja TFL Studios posiada nieliniową strukturę. Po rozbiciu statku i przejściu tutoriala udać możemy się do jednej z trzech dostępnych lokacji: świątyni, ruin z zamierzchłych czasów lub zapomnianego miasta. Każda z nich dostarcza innego rodzaju ‘atrakcji’: unikalnych wyzwań zręcznościowych, przeciwników, łamigłówek itd.

W grze zaimplementowano prosty system rozwoju. Przeczesując tutejszy świat odnajdujemy power-upy, które podnoszą potencjał bojowy Adama lub Ewy.

Twórcy dodali także multiplayer (kooperacja i rywalizacja) dla dwóch osób. 

Wersja Remastered oferuje dodatkowy epizod pt. Lost Tales.

Wideo - The Eternal Castle [Remastered]

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper