Asgard's Wrath

Asgard's Wrath

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sanzaru Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
10.10.2019
Europa:
10.10.2019
Producent:
Sanzaru Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
10.10.2019
Europa:
10.10.2019

Asgard's Wrath - opis gry

Asgard’s Wrath to gra action-adventure inspirowana mitologią nordycką wyprodukowana przez studio Sanzaru Games i wydana przez Oculus Games. Tytuł ukazał się na komputerach i do działania wymagał on posiadania gogli wirtualnej rzeczywistości.

Jak wspomniano na wstępie, produkcja Sanzaru Games inspirowana jest mitologią nordycką. W grze wcielamy się w nowego boga w tamtejszym panteonie - boga zwierząt, który swoje moce otrzymuje od Lokiego. Loki wyznacza nam też zadanie: musimy znaleźć i wspomóc bohaterów-śmiertelników w ich zmaganiach. Jeśli nam się to powiedzie, cnota danego ‘podopiecznego’ przeistoczy się w kamień, który jest Lokiemu potrzebny do bliżej niesprecyzowanych knowań.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywkę śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Wspomniane powyżej założenia fabularne przekładają się na tutejsze mechaniki. Nasza postać jako bóg może przejmować kontrolę nad śmiertelnikami, a następnie ich rękami realizować potrzebne cele. W Asgard’s Wrath nie tylko szlachtujemy stających nam na drodze przeciwników, ale też rozwiązujemy łamigłówki. Wspomnieć w tym kontekście warto, że jesteśmy też w stanie opuścić ciało i wznieść się ponad ziemię, dzięki czemu zyskujemy lepszy ogląd sytuacji (pomaga to przy poszukiwaniu przedmiotów lub przy niektórych zagadkach).

Jako bóg posiadamy także umiejętności przemieniania zwierząt w humanoidalnych pomocników. W grze znajdziemy różne gatunki zwierząt mogące ulec takiej transformacji, np. sowa, żółw czy rekin. Taki pomocnik posiada również specjalne zdolności mogące się przydać i w trakcie potyczek, i eksploracji. 

Gra składa się w sumie z sześciu rozdziałów nazywanych tutaj sagami. W pierwszej i ostatniej występujemy jako bóg, w pozostałych czterech wcielamy się natomiast w jakiegoś śmiertelnika. 

Wideo - Asgard's Wrath

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper