Arrow Heads

Arrow Heads

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Oddbird
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.09.2017
Europa:
21.09.2017
Producent:
Oddbird
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.09.2017
Europa:
21.09.2017

Arrow Heads - opis gry

Arrow Heads to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Oddbird. Tytuł ukazał się komputerach osobistych (w planach były również wersje  na PS4 i Xbox One, lecz prace nad nimi przerwano).

Rozgrywka - Arrow Heads

Rozgrywka Arrow Heads opiera się na prostych założeniach. W grze kierujemy humanoidalnymi ptakami, które walczą ze sobą na trójwymiarowych planszach korzystając (zasadniczo) tylko z jednej broni – łuku. Gameplay został obmyślony tak, aby z jednej strony łatwo było się wdrożyć nie mającym wiele wspólnego z grami żółtodziobom, a z drugiej, żeby szlifowanie umiejętności i osiągnięcie wysokiego poziomu wymagało czasu. Nie ma tu automatycznego celowania a hitboxy są niewielkie. Co więcej, podczas wystrzeliwania strzał musimy brać pod uwagę trajektorię lotu, a cięciwa nie może być napięta zbyt długo, ponieważ strzała wystrzeli po kilku sekundach samoczynnie. Warto jednak dodać, iż ich liczba jest nieograniczona.

Arrow Heads oferuje tryby stawiające na kooperację i rywalizację. Jeśli chodzi o co-op, nasze zadanie polega na współpracy w celu wyeliminowania nadciągających fal nieprzyjaciół. Postać, którą gramy ma trzy życia. Jeśli straci wszystkie, zostaje na dobre uziemiona, jeśli wszystkie życia stracą wszyscy zawodnicy – przegrywamy. Drugi tryb to standardowy multiplayer, który umożliwia wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom jednocześnie. Zmagania toczą się na arenach (niekiedy wielopoziomowych), których cały obszar widoczny jest na ekranie. Tu i ówdzie znajdują się interaktywne elementy, z których można zrobić użytek, a ponadto do dyspozycji mamy również kilka dopałek.

Z czasem gromadzimy walutę, którą można przeznaczyć na zakup różnych rzeczy pozwalających kustomizować wygląd naszych podopiecznych.

Wideo - Arrow Heads

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper