SingStar '90s

SingStar '90s

7,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCEE London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
03.08.2007
Europa:
03.08.2007
Producent:
SCEE London Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Karaoke
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
03.08.2007
Europa:
03.08.2007

SingStar '90s - opis gry

SingStar 90’s to gra muzyczna traktująca o karaoke wyprodukowana przez London Studio i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2 i do działania wymagał specjalnych kontrolerów przypominających mikrofony.

SingStar 90’s to kolejna edycja niezwykle popularnej serii gier muzycznych. Od poprzedników różni ją to, że zawiera tylko hitowe piosenki z lat 90-ych. Rozgrywka pozostała bez zmian. Rzecz polega na nabijaniu punktów, co osiągamy wyśpiewując słowa pojawiające się na ekranie. Najważniejsza jest wysokość tonu - o tym, jaki powinien on być informują nas poziome kreski. Gra analizuje następnie nasze wokalne popisy i na tej podstawie przyznaje punkty, a jeśli mamy dobrą passę - przyznaje ich więcej.

Gra posiada te same warianty zabawy co poprzednie edycje. Dla jednego gracza przygotowano możliwość zaśpiewania krótszych lud dłuższych wersji piosenek oraz tryb Freestyle gdzie nie mamy żadnych ograniczeń i możemy np. do woli trenować. Atrakcyjnej prezentują się tryby wieloosobowe. Mamy więc Battle (rywalizacja), Duet (śpiewanie w duecie z drugą osobą) i Pass the Mic, gdzie nawet osiem osób może uczestniczyć w wokalnych zmaganiach wymieniając między sobą mikrofon.

Jeśli chodzi o piosenki, na płycie znajdziemy między innymi utwory takich wykonawców jak Nirvana, Boyz II Men, R.E.M., Savage Garden, Vanilla Ice, MC Hammer, Seal czy The Cranberries.

Co warto dodać, w trakcie zabawy możemy korzystać z kamerki PS Eye. Umożliwia to nam robienie zdjęć oraz nagrywanie filmików z ‘występów’.

Wideo - SingStar '90s

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper