Alien Hominid

Alien Hominid

7,0
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.2
XBOX 7.0
GC -
GBA 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
The Behemoth
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2004
Europa:
27.05.2005
Producent:
The Behemoth
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
21.11.2004
Europa:
27.05.2005

Alien Hominid - opis gry

Alien Hominid to scrollowana strzelanina wyprodukowana przez amerykańskie studio The Behemoth i wydana w Europie przez Zoo Digital Publishing. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, GameCube’ie, Xboxie oraz Game Boy Advance. Pierwowzorem dla Alien Hominid była flashowa gra wydana w 2002 roku.

Założenia są proste. Wcielamy się w małego, żółtego kosmitę, który w wyniku wypadku rozbija się na Ziemi, a jego statek przejmuje FBI. Jego zadaniem jest odzyskać zgubę i uciec z niezbyt gościnnej planety.

Pod względem rozgrywki gra przypomina serię Metal Slug. Innymi słowy, mamy tu do czynienia z grą typu run and gun. Całość podzielona jest na poziomy. Nasze zadanie jako gracza sprowadza się do tego, by przeprowadzić głównego bohatera z punktu A do punktu B, co nie jest takie łatwe, zważywszy że wystarczy jeden celny atak żeby kosmitę posłać do piachu.

W zmaganiach pomagają różne bronie, power-upy i umiejętności. Standardowo podopieczny dysponuje blasterem, ale z czasem może pozyskiwać lepsze zabawki jak granaty, lasery czy strzelby. A oprócz walki na dystans bywa też śmiercionośny w zwarciu. Jeśli chodzi o umiejętności to warto wspomnieć o możliwość unikania pocisków, odgryzaniu głów, kopaniu podziemnych tuneli czy sterowaniu pojazdami.

Singlowa kampania to nie wszystko. Gra oferuje także tryby multiplayerowe. Są to Challenge, Neutron Ball, Pinata Boss oraz All You Can Eat. Bonusem niedostępnym na sprzętach Nintendo jest PDA Game, składający się z około 200 levelu tryb, w którym musimy skakać po głowach agentów. Zawiera on również edytor pozwalający tworzyć własne poziomy i dzielić się nimi z innymi graczami

Wideo - Alien Hominid

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper