Alien Breed 3: Descent

Alien Breed 3: Descent

7,1
22 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 7.1
X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.11.2010
Europa:
17.11.2010
Producent:
Team 17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.11.2010
Europa:
17.11.2010

Alien Breed 3: Descent - opis gry

Alien Breed 3: Descent to strzelanina z widokiem izometrycznym wyprodukowana i wydana przez brytyjskie studio Team17. Tytuł ukazał się w dystrybucji cyfrowej na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Gra jest bezpośrednią kontynuacją poprzednich dwóch części ‘współczesnego’ Alien Breed. Historia opowiada o perypetiach inżyniera Theodore’a J. Conrada, który natrafia na pełny wrogo nastawionych obcych istot. W trzeciej części, ostatniej, dociera on na statek kosmiczny wroga, by raz na zawsze rozprawić się z zagrożeniem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka nie uległa zmianom względem poprzednich części. Mamy tu do czynienia z uwspółcześnionym Alien Breed, które pierwotnie pojawiło się w latach 90. Gra podzielona jest na levele, w trakcie których otrzymujemy do wykonania różne wytyczne. Może to być np. znalezienie karty otwierającej drzwi, przywrócenie zasilania albo usunięcie z pomieszczenia niebezpiecznej substancji. Jeśli nam się to uda, możemy udać się do wyjścia.

Na drodze Conrada stają oczywiście kosmici, przeważnie występujący w dużych liczbach, ale zagrożenie stanowią też eksplozje, pożary, wyładowania elektryczne czy działka. Nasz podopieczny może poruszać się i strzelać we wszystkich kierunkach, czyli tak jak w klasycznych twin-stick shooterach, a do dyspozycji ma rozmaite rodzaje broni i przedmioty.

Największa zmiana względem poprzedników to dodanie nowych broni oraz sekcje, w trakcie których zmienia się kamera/perspektywa.

Oprócz singlowej kampanii gra posiada także multiplayer (kooperacja) oraz Survival, w którym nasze zadanie sprowadza się do jak najdłuższego utrzymania przy życiu.

Wideo - Alien Breed 3: Descent

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper