AirMech Arena

AirMech Arena

4,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 3.7
XONE -
X360 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Carbon Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   RTS
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
30.07.2014
Europa:
30.07.2014
Producent:
Carbon Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna,   RTS
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
30.07.2014
Europa:
30.07.2014

AirMech Arena - opis gry

AirMech Arena to strategia czasu rzeczywistego wyprodukowana przez studio Carbon Games i wydana przez Ubisoft na Xboxa 360, Xboxa One i PlayStation 4. Gra ukazała się w dystrybucji cyfrowej i była dostępna do pobrania za darmo. Wcześniejsze wersje AirMech Arena ukazały się na urządzeniach mobilnych i komputerach osobistych.

Rozgrywka - AirMech Arena

Pod względem rozgrywki AirMech Arena przypomina wiele innych strategii czasu rzeczywistego. W trakcie zmagań kontrolujemy latający pojazd, który może transformować się w dużego robota. Rzecz polega na rozbudowywaniu bazy i armii. Wygrywamy, jeśli uda nam się wytrzebić przeciwnika na danej planszy. Aby to zrobić, musimy przede wszystkim przejmować bazy nieprzyjaciela, używając jednostek będących pod naszymi rozkazami. Bazy umożliwiają ‘produkowanie’ kolejnych sił, a także naprawienie uszkodzeń naszego ‘airmecha’.

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki. Jest to PvP, tzn. multiplayerowa rywalizacja, w której może wziąć udział maksymalnie sześciu graczy, Co-op (kooperacja), Solo (batalie ze sztuczną inteligencją), Survival (musimy jak najdłużej przetrzymać napór przeciwnika) oraz Challenge, czyli wyzwania dla największych wyjadaczy.

Przed rozpoczęciem rozgrywki wybieramy maszynę, pilota, przedmiot oraz maksymalnie osiem rodzajów jednostek. Podstawowa wersja gry oferuje ich tylko tyle, ale za walutę, wirtualną (kudosy) bądź prawdziwą, możemy zdobyć dostęp do kolejnych. Wirtualną kasę zdobywamy (jeśli nie mamy ochoty uszczuplać portfela) wykonując zadania. Mogą one polegać na zniszczeniu wszystkich oddziałów nieprzyjaciela, byciu po prostu po zwycięskiej stronie i na tym podobnych rzeczach.

Nie wszystkie rzeczy kupimy jednak za kudosy. Takie dobra jak skiny albo niektóre usprawnione wersje jednostek wymagają już sięgnięcia do kieszeni.

Wideo - AirMech Arena

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper