Snoopy Flying Ace

Snoopy Flying Ace

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Smart Bomb Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
02.06.2010
Europa:
02.06.2010
Producent:
Smart Bomb Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
02.06.2010
Europa:
02.06.2010

Snoopy Flying Ace - opis gry

Snoopy Flying Ace to strzelanina wyprodukowana przez amerykańskie studio Smart Bomb Interactive i wydana przez Microsoft. Tytuł ukazał się na Xboxie 360 i dostępny był w cyfrowej dystrybucji. Uchodzi on powszechnie za nieoficjalny sequel Snoopy vs. the Red Baroon.

Fabuła - Snoopy Flying Ace

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry rozgrywa się w 1917 roku, w trakcie trwania I wojny światowej. Głównym bohaterem jest tytułowy pies Snoopy (znany z komiksów pt. Fistaszki), sławny pilot, który walczy na frontach w Europie oraz Afryce. Konkretnie walczy z armią niemiecką, a jeszcze konkretniej skupia się on na potyczkach z elitarnym oddziałem pilotów nazywanych Flying Circus, którymi dowodzi Manfred von Richthofen, czyli Czerwony Baron.

Rozgrywka - Snoopy Flying Ace

Produkcja oferuje kilka wariantów rozgrywki. Jest to oczywiście singlowa kampania, w której gra stawia przed nami rozmaite wytyczne, jak atak na wskazany cel, ochrona kogoś/czegoś, wyścigi przez obręcze czy starcia z nawałem nieprzyjaciół. Podczas zmagań zasiadamy oczywiście za sterami samolotu rodem z I wojny światowej i toczymy podniebne boje z innymi maszynami pochodzącymi z tej epoki. Pojawiają się tu i dwupłatowce, i trzypłatowce, sterowce (zeppeliny) itd. itp. W pewnych określonych sytuacjach możemy też skorzystać z dział porozmieszczanych na planszach. Całość da się ukończyć w około trzy godziny.

Poza tym gra posiada multiplayer. Grać mogą dwie osoby w kooperacji lub maksymalnie szesnastu (przez sieć) w rywalizacji. W tym drugim przypadku dostępnych jest kilka wariantów zabawy: klasyczny deathmatch i team deathmatch, capture the flag i podniebne rugby (Pigskin), w którym wymieniamy piłkę między samolotami i musimy z nią wlecieć do bramki nie dając się zestrzelić.

W grze pojawiają się różne postacie znane z Fistaszków. Możemy je sobie kustomizować. Podobnie rzecz ma się również z samolotami - zmieniać da się ich wygląd i uzbrojenie.

Wideo - Snoopy Flying Ace

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper