Absolver

Absolver

6,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.6
XONE -
PC 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sloclap
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.08.2017
Europa:
29.08.2017
Producent:
Sloclap
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
29.08.2017
Europa:
29.08.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Absolver (PS4)
6.0
Recenzja: Absolver (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Absolver - opis gry

Absolver to gra action-RPG wyprodukowana przez niezależne francuskie studio Sloclap (założone przez byłych pracowników Ubisoftu) i wydana przez Devolver Digital. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4.

Akcja gry rozgrywa się na terytorium zniszczonego imperium Adal (które inspirowane jest kulturami wikingów i Greków). My wcielamy się tutaj w postać samotnego wojownika, tak zwanego Prospecta, który podróżuje przez Adal, aby móc stać się Absolverem. W tym celu stacza on pojedynki z napotykanymi w trakcie podróży wojownikami. Najpierw musi się dostać do Wieży Adel (Tower of Adel), a następnie wspiąć się na jej szczyt. Fabuła generalnie rzecz biorąc jest bardzo minimalistyczna.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, w Absolver przemierzamy otwarty świat, a naszym głównym zadaniem jest doskonalenie umiejętności głównego bohatera. Nie czynimy tego jednak poprzez wykonywanie questów polegających przeważnie na przechodzeniu z punktu A do punktu B, a z punktu B do punktu C (itd.), ale na walce. W grze zaimplementowano tradycyjny system rozwoju sprowadzający się do tego, że wraz z postępami otrzymujemy doświadczenie, a gromadząc doświadczenie wbijamy na wyższy level, co nagradzane jest punktami, które można zainwestować w któryś z parametrów. To jednak nie wszystko. Ważne jest także nauka różnych technik/umiejętności przydatnych do walki. Taki nowy atak należy sparować, jeśli chcemy się go nauczyć. Nowe zdolności nabywamy walcząc z innymi lub zapisując się do specjalnych szkół. Oprócz tego korzystać możemy również z broni.

W grze dostępny jest tryb multiplayer. Dołączyć do nas mogą maksymalnie trzy osoby, z którymi da się i współpracować, i rywalizować (nie można się z nimi natomiast w żaden sposób komunikować).

Wideo - Absolver

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper