A-Men 2

A-Men 2

6,3
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 6.2
PS Vita 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bloober Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
06.11.2013
Europa:
06.11.2013
Producent:
Bloober Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
06.11.2013
Europa:
06.11.2013

Recenzja redakcji

Recenzja gry: A-Men 2
7.0
Recenzja gry: A-Men 2
Pokaż kolejne recenzje

A-Men 2 - opis gry

A-Men 2 to kontynuacja pierwszego w historii polskiego game-devu tytułu startowego na konsolach (PS Vita). Tytuł dostępny jest na PlayStation 3 oraz PS Vita poprzez cyfrową dystrybucję. Ta logiczno-zręcznościowa produkcja nasuwa skojarzenia z takimi tytułami jak Lemmings czy The Lost Vikings. .

A-Men 2 cechuje się podobnymi rozwiązaniami gameplayowymi co pierwsza odsłona serii. Do naszej dyspozycji oddano tych samych agentów co w jedynce: Aardvark to rasowy szpieg, który potrafi kamuflować się, aby nie zostać rozpoznanym przez wroga. Komandos Anaconda wspina się za pomocą kotwiczki i używa spadochronu przy większych upadkach. Mięśniak Aurelius bez większych problemów przeniesie ciężki przedmiot, a budowniczy Antler postawi most czy schody. Pacyfistą z pewnością nie można określić Atoma, który jako jedyny posługuje się bronią palną. Wojacy zyskali kilka dodatkowych umiejętności. A-Men 2 jest tak bliski pierwszej części, że posiada nawet identyczną oprawę AV (powtarzają się nawet utwory muzyczne i teksty żołnierzy).

Dalsza część tekstu pod wideo
 
Wszystkich misji jest łącznie 44. Uwzględniono w nich dodatkowe wytyczne, wymuszające zaliczenie poziomu w określony sposób (np. na czas), a także sklepik, gdzie za zdobytą walutę możemy nabyć elementy ubioru. Od samego początku do dyspozycji oddanych jest siedem misji. W miarę postępów – ocenianych na koniec planszy – odblokowywane są kolejne. Użytkownik sprawuje również władzę nad kamerą. Może ją przybliżać i oddalać, a także przesuwać po całej planszy dla lepszego rozeznania.
 
Zrezygnowano za to z multiplayera, który wcześniej i tak wydawał się dodany na siłę. Poziom trudności już w "jedynce" dawał się we znaki - teraz wydaje się jeszcze wyższy i nawet na pierwszej treningowej planszy można zaliczyć zgon kilkanaście razy. Tradycyjnie nie obejdzie się wtedy bez powtórki całego levelu, o ile wcześniej nie wykonało się save'a w punkcie kontrolnym. Dla rządnych porównań przygotowano jeszcze ranking sieciowy – światowy oraz lokalny. Hadkorowe połączenie elementów logicznych z platformowymi spowodowało, że sami producenci gry nazwali swoje dzieło: „najtrudniejszy indyk w PlayStation Network”. 

Wideo - A-Men 2

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper