Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1
545V

Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1

Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1
  • Premiery
  • Świat: 05.09.2006
  • Europa: 15.09.2006
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Kolekcje
  • Liczba graczy: 1-8
  • od lat 12

Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1 to składanka kilku gier przygotowana i wydana przez Microsoft Game Studios. Kolekcja była dostępna tylko na konsoli Xbox 360.

Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1 to kolekcja kilku gier wydanych w serwisie sieciowym Xbox Live Arcade. Jest ich sześć:

Bejeweled 2 - Produkcja PopCap Games to gra logiczno-zręcznościowa, w której nasze zadanie polega na łączeniu takich samych symboli. Na planszy pojawiają się kilka rodzajów świecidełek. Rzecz polega na tym, aby połączyć co najmniej trzy takie same.

Geometry Wars: Retro Evolved - Geometry Wars to gra reprezentująca gatunek tzw. twin-stick shooterów. Pozwala nam ona przejąć kontrolę nad małym statkiem, który porusza się po dwuwymiarowych planszach (niewiele większych niż ekran monitora/telewziora) i niszczy nadlatujące zewsząd jednostki przeciwników (tych jest kilka rodzajów). Naszym zadaniem jest nabić jak najwięcej punktów

Hardwood Backgammon - Tryktrak (backgammon), ‘adaptacja’ znanej gry planszowej

Outpost Kaloki X - Oryginalna gra strategiczna, w której zarządzamy stacją kosmiczną przyjmującą rozmaitych kosmicznych podróżników.

Texas Hold 'Em - Teksański klincz, poker

Wik: The Fable of Souls - Gra zręcznościowa, w której wcielamy się w tytułowego Wika, cudaczną istotę dysponującą żabim jęzorem, dzięki któremu jest on w stanie pokonywać rozmaite przeszkody.

Oprócz tego na płycie znajdują się także trzy dema: Feeding Frenzy, Uno oraz Marble Blast Ultra.

Video - Xbox Live Arcade Unplugged Volume 1

Podobne gry