Golf With Your Friends (NS)

Golf With Your Friends (NS)

Golf With Your Friends
  • Premiery
  • Świat: 19.05.2020
  • Europa: 19.05.2020
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Sportowa, Zręcznościowa
  • Liczba graczy: 1-12
  • od lat 7

Ocena społeczności

-0 głosów
-

Ocena PPE.pl

-
Brak oceny

Golf With Your Friends to gra zręcznościowa inspirowana golfem, za której produkcję odpowiadało studio Blacklight Interactive. Tytuł ukazał się najpierw na PC, gdzie był dostępny w ramach programu Early Access, a później trafił też na konsole PS4, Xbox One i Switch.

Produkcja studia Blacklight Interactive traktuje golf z dużym przymrużeniem oka. O ile najważniejsza zasada nie uległa zmianie (wbicie piłki do dołka), tak cała reszta ma niewiele wspólnego z prawdziwą dyscypliną. Przede wszystkim rywalizacja odbywa się tu na rozmaitych mniej lub bardziej cudacznych ‘polach golfowych’ (choć to raczej umowna nazwa), których twórcy przygotowali na starcie jedenaście. Na każdym z nich znajdziemy natomiast osiemnaście dołków. Lokacje, jakie odwiedzimy, mogą być różne: las, pustynia, stacja kosmiczna, wulkan czy świat skonstruowany ze słodyczy. W ramach DLC udostępniono także np. miejscówkę na motywach The Escapists.

Jeśli chodzi o najważniejsze mechaniki, takie jak uderzanie piłki, gra nie nie odbiega drastycznie od innych tytułów poświęconych golfowi. Celujemy za pomocą prawej gałki, a sile uderzenia decydujemy wychylając lewą. Gra oferuje kilka wariantów zabawy, przy czym multiplayer (dla maksymalnie dwunastu osób; grać można także przez sieć) jest najważniejszą atrakcją Golf With Your Friends.

Wspomniane tryby Classic, Dunk, Hockey, Explore i Party. Pierwszy nie wymaga wyjaśnień. Dunk i Hockey to wariacje na temat koszykówki i hokeja na lodzie (zamiast do dołka próbujemy trafić do kosza lub bramki), Explore to wariacja Classic, a Party pozwala nam korzystać z dopałek. Dodać warto, że twórcy przygotowali także opcje ustawień umożliwiające modyfikowanie rozgrywki do własnych potrzeb. 

Podobne gry