Super Animal Royale

Super Animal Royale

7,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 8.0
XSX|S 8.0
NS 10.0
PC 9.3
PS4 8.0
XONE 10.0
STADIA 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pixile Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
64
Premiery
Świat:
26.08.2021
Europa:
26.08.2021
Producent:
Pixile Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
64
Premiery
Świat:
26.08.2021
Europa:
26.08.2021

Super Animal Royale - opis gry

Super Animal Royale to gra akcji w konwencji battle royale ze zwierzętami w rolach głównych wyprodukowana przez Pixile Studios i wydana przez Modus Games. Tytuł ukazał się na PC (początkowo udostępniony w Early Access), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Switch i platformie Google Stadia jako F2P.

Rozgrywka - Super Animal Royale

Dalsza część tekstu pod wideo

Super Animal Royale to gra z gatunku battle royale w znacznie lżejszych klimatach od większości przedstawicieli tego gatunku. Podczas rozgrywki na mapę trafia sześćdziesięciu czterech walczących o przeżycie graczy, którzy wcielają się w postacie różnorakich zwierząt. Główne standardy nie odbiegają tutaj od typowego schematu: rywalizację rozpoczynamy od wyboru miejsca zrzutu, następnie gromadzimy potrzebne przedmioty służące do walki, po czym rzucamy się do boju. Po upływie czasu obszar robiący za pole bitwy zaczyna się drastycznie kurczyć, a to za sprawą trującego skunksowego ‘gazu’. Tempo bitew jest szybkie i zwykle kończą się one w mniej więcej pięć minut. Grać można w kilku wariantach: solo, z drugą osobą lub w jeszcze większych drużynach. Sterowanie przywodzi na myśl twin-stick shootery: jedną gałką się poruszamy, drugą strzelamy, a do tego dysponujemy również turlaniem służącym jako unik.

Super Animal Royale jest grą F2P, co oznacza, że jest darmo, ale posiada wbudowany system mikropłatności. Dodatki, jakie możemy kupić za prawdziwe pieniądze, nie mają jednak żadnego przełożenia na rozgrywkę. Są to wyłącznie przedmioty kosmetyczne modyfikujące wygląd podopiecznych.

Co warto dodać, produkcja Pixile Studios pozwala posiadaczom różnych sprzętów grać razem. Stworzyć możemy także konto i w ten sposób zyskać możliwość przenoszenia naszego profilu z jego dorobkiem między platformami (nie jest to obowiązkowe).

Wideo - Super Animal Royale

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper