The Golf Club 2019

The Golf Club 2019

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 6.0
XONE 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
HB Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
28.08.2018
Europa:
28.08.2018
Polska:
16.11.2018
Producent:
HB Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
28.08.2018
Europa:
28.08.2018
Polska:
16.11.2018

The Golf Club 2019 - opis gry

The Golf Club 2019 to gra sportowa traktująca o golfie wyprodukowana przez HB Studios i wydana przez 2K. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

The Golf Club 2019 to kolejna odsłona serii sportowej HB Studios, przy czym zaznaczyć warto, że jednocześnie pierwsza posiadająca licencję PGA Tour. Tytuł jest symulatorem i został stworzony z myślą o graczach, którzy preferują realizm w rozgrywce. Stopień trudności jest tu ogólnie dość wysoki, a błędy i niedopatrzenia (jak zła ocena kierunku wiatru) mogą sporo nas kosztować.

Główną atrakcją gry jest tryb kariery, który ze wspomnianej licencji korzysta. Przypomina on podobne tryby z innych serii sportowych. Nasz zawodnik (tworzymy go w rozbudowanym edytorze) bierze udział w różnych zawodach, pnąc się stopniowo po kolejnych szczebelkach sportowej hierarchii. Twórcy przygotowali ponad trzydzieści wydarzeń sportowych, część z nich rozgrywa się na polach golfowych istniejących w rzeczywistości, jak TPC Sawgrass czy TPC Scottsdale (odwzorowanych z dużym przywiązaniem do detali), część natomiast to pola fikcyjne. Dostępny jest tu też oczywiście pewien system rozwoju naszego golfisty. Wraz z postępami gromadzi on doświadczenie, co otwiera przed nami nowe możliwości: dostęp do bardziej rozbudowanych opcji kustomizacji/modyfikacji, jak ubrania czy kije, a także do wyzwań sponsorów, za których zaliczenie otrzymujemy specjalne nagrody (np. te licencjonowanej marki Under Armour).

Poza trybem kariery The Golf Club 2019 oferuje również kilka innych atrakcji. Przede wszystkim mają one związek z rozbudowanymi funkcjami sieciowymi. Twórcy udostępnili kilka trybów, w których możemy rywalizować razem ze znajomymi: Match Play, Alt-Shot, Skins, ale i nie tylko. Gra daje nam możliwość tworzenia społeczności online, a także -- dzięki edytorowi -- tworzenia własnych pól golfowych i dzielenia się nimi przez internet.

Wideo - The Golf Club 2019

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper